شب زفاف

آموزش شب زفاف ؛ هر آنچه که در مورد شب زفاف به شما نگفته اند! (۱۸+)

بنر تبلیغاتی سوپر نوین

تبلیغات

شب زفاف ؛ ازدواج یکی از پیمان های محکمی است که بنیاد خانواده را پایه گذاری می کند و بدین ترتیب، شب زفاف و یا شب عروسی را رقم خواهد زد. شب زفاف یکی از خاطره انگیزترین و زیباترین شب های عمر هر انسانی  محسوب می گردد؛ که با آگاهی و توجه به نکات مهم آن،  زوجین می توانند شبی مالامال از لذت هایی بیاد ماندنی را برای هم فراهم سازند.

فرهنگ های متنوع ، ویژگی ها مختلف، رسوم و آداب قومی و نژادی در ارتباط با شب زفاف بسیار گوناگون می باشد؛ اما در دیدگاه کلی تر،میتواند شب زفاف را نخستین شب زوجین دانست که ارتباط جنسی بین آنها برای اولین بار برقرار می شود.در شب زفاف، عروس در حجله ای آماده و منتظر خواهد بود که داماد با رسومات خاص و طی تشریفاتی به حجله وارد شود و در شب زفاف رابطه جنسی بین آنها برقرار گردد.باما در ادامه این مقاله از بخش روانشناسی ازدواج عروس ما همراه باشید.

شب زفاف چیست؟

شب زفاف اصطلاحی است که یا به اولین شب پس از ازدواج، (به ویژه در صورتیکه آن شب، عروس و داماد با یکدیگر هم بستر شوند) یا نخستین تجربهٔ آمیزش جنسی گفته می شود.برقراری رابطه جنسی برای دختران مصداق این است که آنها درد بسیار زیادی را در ضمن پاره شدن پرده بکارت تجربه میکنند و غیر از آن ، درد بسیار زیادی هنگام داخل شدن آلت تناسلی مرد در داخل واژن (دخول) خواهند داشت.باما در ادامه این مقاله از عروس ما همراه باشید تا بیشتر در مورد شب زفاف و آداب و رسوم آن آشنا شوید.

شب زفاف و اقدامات آن

همانطور که قبلاً هم بیان کردیم،شب زفاف با ارتباط جنسی و پاره شدن پرده بکارت زن همراه خواهد بود. این شب را میتوان، شبی مبارک و خجسته دانست که ارتباط نه فقط جسمانی بلکه ارتباط روحانی و پاک در بین زوجین برقرار می گردد، تا تشکیل خانواده و ازیاد نسل به قوت خود ادامه داشته باشد.در این شب فرخنده، می بایست اقداماتی از طرف مرد و زن انجام شود و هردو موظف به انجام این اقدامات در شب زفاف هستند تا بتوانند شبی رویایی و فراموش نشدنی را برای همدیگر رقم بزنند.

موارد مهم شب زفاف برای مرد و زن

 • قبل از شب زفاف زن و مرد باید خجالت، یا رودبایسی را کنار بگذارند و با هم راحت باشند تا ارتباطی عاشقانه را تجربه نمایند.
 • از قبل باید زوجین، آداب و رسوم هر کدام از خانواده ها را اطلاع داشته باشند و بر اساس آن شب زفاف را برنامه ریزی کنند (بخصوص برای خانواده های سنتی).
 • می بایست زن و مرد، همدیگر را درک کنند و بر طبق میل هم با توجه به شرایط عمل نمایند.
 • اضظراب، هیجان، ترس، عصبی بودن، تهدید، فشار و اجبار برای هریک از زوجین بخصوص زن،  اثر منفی بر شب زفاف خواهد داشت.
 • ازقبل گواهی معاینه پزشکی (سلامت پرده بکارت) توسط زن به همسر و خانواده او  تحویل داده شود (خانواده های مقید) تا در شب زفاف خاطری آسوده تر را داشته باشد.

در شب زفاف لطفا انتظارات غیر واقعی نداشته باشید.

زمانیکه زندگی مشترک خود را شروع میکنید، باید همچنیان توجه داشته باشید که شب عروسی شما نمیتواند رمانتیک ترین لحظه ای باشد که در تمام طول عمر خود تجربه کرده اید. حقیقت اینجاست که شب های عروسی رمانتیک، فقط متعلق به پرده های سینما هستند. واقعیت اینجاست که هم عروس و هم داماد به دلیل فشار کاری و استرس موجود خسته تر از شب های قبل هستند و این امر آنها را در بهترین شرایط برای معاشقه قرار نمیدهد.

اگر بتوانید یکدیگر را آرام کنید و با هم صمیمی باشید،یک تجربه جنسی عالی را یا همان شب یا در شب های آتی تجربه خواهید کرد.از سوی دیگر حتی اگر شب اول عروسی خودتان رابطه جنسی برقرار کنید اما لذتی را که در نظر داشتید نبردید،بقیه عمر وقت دارید که تکنیک هایتان را عوض کنید.در حال حاضر فقط باید روی این مطلب تمرکز کنید که از بودن با هم لذت ببرید. سعی کنید به این پاراگراف از مقاله آموزش شب زفاف توجه زیادی داشته باشید،زیرا اجرای صحیح آن ضامن شبی به یاد ماندنی برای شما و همسر عزیزتان خواهد بود.

پارگی پرده بکارت

انواع درد در اولین شب زفاف

دو نوع درد رایج داریم که تمامی خانم های عزیز هنگام اولین تجربه در رابطه جنسی شان احساس میکنند،این دو مورد عبارتند از:

۱) درد به علت پارگی پرده بکارت دختر

این درد همانطور که در بالا ذکر شد به علت ایجاد یک زخم سطحی در داخل واژن است که اینگونه زخمها معمولا دردناک تر از سایر زخمها میباشند.برای کنترل یا کاهش درد،بهترین کار ایجاد معاشقه طولانی است.این کار سبب میشود تا دختر به مرحله ارگاسم یا نزدیک آن برسد.رسیدن به ارگاسم،آستانه تحمل درد را بالا میبرد و باعث میشود که درد یا خیلی کم شود یا قابل تحمل گردد.

۲) درد به علت دخول آلت تناسلی مرد در واژن یا مهبل دختر

این درد دقیقا به علت کشش دیواره واژن میباشد.شما وقتی بادکنکی را برای اولین بار باد میکنید،زور بیشتری بکار میبرید تا بتوانید دیواره های بادکنک را از هم باز کنید که این حالت دقیقا در واژن هم ایجاد میشود به این دلیل که واژن هم برای اولین بار قرار است باز شود پس درد زیادی را  همسر شما حس میکند. برای کنترل این درد دقیقا باید معاشقه طولانی داشته باشید تا هم واژن لیز شود و هم آستانه درد افزایش یابد برای همین منظور میشود از ژل لوبریکانت استفاده نمود.

نکاتی برای آمیزش بهتر

در کل برای آمیزش بهتر و درد کم در اولین تجربه رابطه جنسی باید به نکات زیر را توجه ویژه کرد:

 1. معاشقه طولانی تا رسیدن به مرحله ارگاسم
 2. استفاده از ژل لوبریکانت
 3. بهتر است خانم شما لبه تخت دراز بکشد. جوری که پاهای وی کاملا روی زمین قرار بگیرد،در این صورت کمترین درد و فشار به خانم شما وارد میشود.
 4. همسرتان (خانم) را باید قبل از نزدیکی از نظر روحی آماده کرد.
 5. درصورت داشتن درد شدید از ادامه نزدیکی خودداری کنید.

پارگی پرده بکارت معمولا دارای خونریزی کم است.البته این قضیه به جثه زن و سن دختر نیز بستگی دارد در بعضی از موارد پرده دختر با نزدیکی پاره نمی شود.در این حالت حتما باید با جراح زنان مشورت نمود تا وی به روش جراحی پرده را باز نماید.تا ۳ روز پس از نزدیکی خونریزی بسیار جزئی،طبیعی است و نباید نگران بود.

چرا برخی زنان در اولین ارتباط جنسی و در شب زفاف خونریزی ندارند؟

گذشته از فقدان مادرزادی پرده بکارت در بعضی زنان، در صورتی که زن در هنگام رابطه ی جنسی،آرام و بدون تنش بوده، زمان کافی برای عشق ورزی داشته باشد،با طرف مقابل خود احساس راحتی کند و دهانه ی واژنش به اندازه ی کافی مرطوب باشد،آلت تناسلی مرد به نرمی وارد واژن او می شود.به این ترتیب ممکن است در اولین ارتباط خونریزی نداشته باشد و یا به دلیل نوع خاصی از پرده بکارت اتفاق مشابه این می افتد.اما اگر زن مضطرب باشد یا بترسد و پاهایش را جمع کند دهانه واژن تنگ خواهد شد و هنگام دخول خونریزی و درد خواهد داشت.

از آنجایی که در نظر مردم پرده بکارت،پرده ای بسیار سفت و محکم است که تنها با فشار پاره می شود،برخی مردها در هنگام رابطه ی جنسی فشار زیادی به دهانه ی واژن آورده و موجب پارگی دهانه ی واژن و درد و خونریزی می شوند. در صورتی که، اگر زن هنگام رابطه ی جنسی آمادگی کافی داشته باشد و به از اضطراب دور باشد هیچ نیازی به فشار از جانب مرد نخواهد بود.

آقا و خانم محترم ریلکس باشید و فشار را از خود دور کنید.

در ابتدا باید فشار را از روی خود دور کنید. هر دوی شما روز سختی را پشت سر گذاشته اید و باید از این به بعد عادت کنید که شب ها هم در کنار هستید و میخواهید از این پس در کنار یکدیگر زندگی کنید.لباس های عروسی را از تن خود در بیاورید و لباسی بپوشید که در آن راحت هستید و به اتاق خوابتان بروید و در مورد اتفاقاتی که برایتان افتاده است حرف بزنید و یا درباره نکات جالبی که اتفاق افتاده را به هم بگویید که چه چیزی بیش از پیش در ذهنتان باقی خواهد ماند.همچنین میتوانید یک هدیه کوچک شب عروسی تهیه کنید و به یکدیگر بدهید.

مقالات مرتبط  راه های دیر ارضا شدن و درمان انزال زودرس قطعی (100% حیاتی)

با یکدیگر صحبت کنید.

یکی از مهم ترین مباحث در مقاله آموزش شب زفاف صحبت کردن است،با هم حرف بزنید. موسیقی، لباس زیر جذاب و شمع میتوانند خیلی کمک کنند، اما هیچ چیز نمیتواند به اندازه صحبت کردن شما دو نفر را تحریک کند.حتی بوسیدن هم پس از حرف زدن به وقوع می پیوندد. افرادی که فوراً وارد تخت خواب می شوند و اینگونه به گرمای لحظه پاسخ میدهند کمتر به آن صمیمیتی میرسند که پس از حرف زدن و مطلع کردن یکدیگر از تمایلاتشان پدید می آید.

زمانیکه نوبت به صحبت کردن در مورد صمیمیت جنسی میرسد،ناشی گری یکی از بزرگترین شکاف هایی است که زوجین را از یکدیگر جدا میکند؛ اگر شما دو نفر تا کنون ننشسته اید و حرف بزنید الان موقع انجام این کار است. هیچ کس نمیتواند به شما یاد بدهد که چگونه باید با هم رابطه جنسی برقرار کنید و یا چگونه با هم صمیمی تر شوید چرا که این امر مانند اثر انگشت در مورد هر فردی متفاوت است.یک گفتگوی کوتاه در این مورد میتواند خیلی از موانع و مشکلات را از سر راه بردارد.

در مورد تمایلات و خواست های خود با یکدیگر صحبت کنید. این امر که شما در مورد رساندن یکدیگر به اوج لذت احساس مسئولیت می کنید، می تواند باز هم شما دو نفر را بیش از پیش به یکدیگر نزدیک کند، و اگر بتوانید در مورد “چگونه” و “کدام قسمت” هم با هم حرف بزنید، این امر می تواند لذت جنسی شما دو نفر را بیشتر کند.

در شب زفاف عجله ممنوع است!!!

بزرگترین اشتباهی ک ممکن دختر و پسر ها در این شب مرتکب شوند عجله است…. در هیچ کتابی نوشته نشده است که در شب اول عروسی باید پرده بکارت از بین برود،پس با صراحت به شما عزیزان تاکید میکنم که اگر در شب اول عروسی آماده روحی و جسمی کافی را ندارید به هیچ وجه اقدام به برداشتن بکارت نکنید بلکه این کار را به روز های آینده که همراه با آمادگی کامل باشید موکول کنید.

پاره شدن پرده بکارت

پاره شدن پرده بکارت، در حقیقت نمود خارجی جریانی بسیار پیچیده است که باید آن را آغاز “زنانگی” و پایان “دوشیزگی” شمرد. تازه عروس بنا به طبیعت،از نخستین نزدیکی اکراه و هراس دارد و علت آن معمولا درد جسمانی نیست که اگر همراه با آرامش و خودداری و صبوری مرد باشد خیلی جزئی است. غالبا خود دختر هم نمی داند علت این هراس و اکراه در کجاست ؟ در واقع تازه عروس در این مرحله دچار نوعی “شرم” نیز هست.همه این علت ها را باید در جای دیگری جستجو کرد.

در حقیقت چون زن در این مرحله که وارد حیات زناشویی میگردد دگرگونی مهمی در برابر خود میبیند و به زندگی آینده و مسئولیت ها و خطرهای آن می اندیشد و از آن واهمه دارد.همه این واهمه ها، چه زن از آن آگاه باشد و چه نباشد،قابل ملاحظه و شایسته توجه است.

این وظیفه شوهر است که وجود این هراس فطری زن را دریابد و همواره آن را به یاد داشته باشد.بهترین فرصت برای جلب اطمینان زن همین دوره کوتاه است.معروف است که زفاف را نباید با اجبار آغاز کرد،ما میگوییم در کار پاره شدن پرده همسرتان نه تنها اجبار نباید در کار باشد بلکه این عمل باید دنباله و نتیجه نوازشی صبورانه و معاشقه ای جانانه باشد و مرد باید عروس را به تدریج متمایل و راغب به عمل نماید نه آن که با شتابکاری و به کار بردن زور،تنها حس شهوت خویش را فرو نشاند.

شب زفاف از نظر روانشناسی

از نظر روانشناسی این دردهای روحی منجر به پیدایش هزاران نوع اختلالات فکری،غم و اندوه مزمن میگردد که درمان آن بسیار مشکل خواهد بود زیرا اغلب منشا و علت اصلی آن ناشناخته میماند.در واقع علت سرد مزاجی بسیاری از زنانی که لذت جنسی نمیبرند آن است که در شب زفاف ناگواری دیده و رنج و تب روحی کشیده اند و در ضمیر پنهان آنها مانده و اختلالات جسمی و روانی بعدی را در بدن زن مشاهده کرد،هرگز نباید آن را آشکار کند یا اظهار تعجب کند مشکلات عصبی غالبا در اثر همین رویدادهای به ظاهر کوچک شب زفاف ایجاد می شود و گاهی این عوارض روحی به قدری پیچیده و شدید می شود که روان پزشک باید مدتها وقت صرف کند تا پس از جلب اعتماد و اطمینان بیمار ، شاید موفق به کشف ریشه اصلی اختلال گردد.

این است که باز تکرار میکنیم در نوازش و مهربانی و رعایت حال تازه عروس به ویژه در شب رفاف نباید کوتاهی کرد. هیچ دختری فطرتا مرد را مختار نخواهد دانست تا هر چه میخواهد بکند و اگر حجب و حیای عروس یا هر علت ناشناخته دیگر مانع از آن است که به میل تسلیم شود بهتر است یک شب یا حتی شبهای متعدد ، زفاف را به عقب انداخت تا عروس به تماس جسمانی خو بگیرد و با آرامش خاطر مشتاق و راغب به ارتباط جنسی شود.

حساسیت شب زفاف و ساختن یک شب به یاد ماندنی

زفاف که همان شب از بین رفتن بکارت در دختر است برای هر دو از خاصیت خاصی برخوردار است . انجام ناقص و یا وحشیانه ی آن در دختر میتواند آثار سوء جبران ناپذیری را ایجاد کند.داماد باید حالت خاص عروسش را درک کند و بدون آمادگی همسرش با او آمیزش نکند.

مرد جوان باید غریزه ی جنسی خویش را کنترل کند و اگر در همسر خویش آمادگی نمیبیند صبر کند تا زمان مناسب فرا رسد و با مساعد شدن شرایط با ملاطفت و آرامی زفاف را انجام دهد.برخی از جوان های بی تجربه شرایط حساس همسر خویش را در نظر نمیگیرند و در همان شب اول بنیاد زندگی خویش را خراب میکنند.شما باید بدانید که این شب برای اغلب خانم ها شب پر التهابی است و اولین شب ارتباط جنسی جدی میان شما با اوست و زنها در این شب به شدت نگران و مضطرب هستند.

چند نکته مهم درباره شب زفاف

 1. باید بدانید که خاطره این شب تا پایان زندگی در ذهن زنان باقی می ماند؛حتی اگر بعدها ازدواجهای مکرری کنند.
 2. پاره شدن پرده بکارت اغلب با آمدن مقداری خون همراه است و این برای طرفین مهم و استرس آور بوده و در زنها همراه با درد و سوزش و ضعف جسمانی است.
 3. مردها سعی کنند قبل از شب عروسی با خانواده خود جهت کنار گذاشتن آداب و رسوم غلط به طور جدی صحبت کنند.
 4. به همسر خود برای کسب اعتماد به نفس قبل از شب زفاف روحیه بدهید.
 5. هیچ لزومی ندارد که مردها همان شب اول پرده زن را پاره کنند،بهتر است به شب دیگری موکول گردد.
 6. سعی کنید این شب را با معاشقه و بوسه و لمس بگذرانید و دخول را به شبهای دیگر موکول کنید.
 7. این شب را در آغوش هم و برهنه تا صبح سپری کنید.

آداب و رسوم غلط در شب زفاف

هم در گذشته و هم در حال حاضر در خانواده های سنتی ایرانی رسم است که در شب اول عروسی (شب زفاف) زنان پشت در اتاق عروس و داماد می نشینند تا داماد پارچه ای خونین را نشان آنها بدهد تا از پشت در بلند شوند و به خانه های خود بازگردند. این دستمال خونی نشان دهنده پاره شدن پرده بکارت عروس توسط داماد است.

مقالات مرتبط  پرده بکارت ؛ هر آنچه که باید درباره پرده بکارت یا هایمن بدانید!! 100% کاربردی و مهم

اینکه چنین شبی با جایگاهی که در فرهنگ اجتماعی ما دارد و اثرات آن بر زندگی ما اینقدر درباره اش کم صحبت شده و حتی از دید نویسندگان و دیگر هنرمندان ما هم پنهان مانده خود معمایی است.شب عروسی در فرهنگ ما فعلا آن موقعی است که دو تا آدم که چند وقت در تدارک ازدواج بوده اند برای اولین بار زن و شوهر میشوند وبه صورت رسمی در یک رختخواب میخوابند،شب ازدواج فقط و فقط یک کار اجباریست.شما و همسرتان باید از ماشین عروس پیاده شوید،به درون خانه بروید؛همین!!! هر کس دیگری انتظاری به غیر از این داشت زیاد به حرفش گوش نکنید.

در فرهنگ ما ازدواج به همه فامیل مربوطه بعضی جاها ( که از لحاظ سواد عمومی رابطه جنسی در مرحله پایین تری هستند ) از داماد انتظار دارند در عرض ۱۰۰ دقیقه تا نیم ساعت پارچه خون آلودی را به عنوان نشان باکره بودن عروس تحویل بدهد بعضی ها ممکن است تا شب ازدواج عروسشان یا دامادشان را ندیده باشند و خیلی های دیگه ممکنه است همسرشان رو لخت ندیده باشند عده زیادی هم هستند که قبل از عروسی با همسرشون رابطه جنسی داشته اند،پس پیچیدن یک نسخه ثابت غیر ممکن است اما چیزهای مشترک وجود دارد.

پس در این شب مهم یعنی شب زفاف چه کار باید کرد؟

احیانا دفعه اولی است که میخواهیم رابطه جنسی داشته باشیم؛تاثیر خستگی و اضطراب را میدانید؟برای آقایون این احتمال هست که اندام جنسی شان بلند نشود و در صورت وقوع این امر اضطراب جند برابر می شود و اوضاع بدتر خواهد شد.در مورد خانمها این اضطراب باعت خشک شدن مهبل می شود که حتی برای خانمهای کارکشته هم دخول مشکل می شود چه برسد به دختری که برای اولین بار میخواهد دخول را تجربه کند،پس اولین کار شما مبارزه با اضطراب است.

بهتر است آن دسته از کسانی که فامیل هایشان منتظر دیدن دستمال خونی هستند این مقوله را برایشان روشن کنند که این فکر بیهوده ای است و بهتر است شما را به حال خودتان بگذارند و آداب و رسوم مسخره گذشته را اجرا نکنند.

اگه میتوانید با همسرتان صحبت کنید و بگویید احتیاجی نمیبینید که شب اول در اوج خستگی و تنش و اضطراب حتما رابطه جنسی داشته باشید صحبت کنید چه قبلا و چه وقتی آخر شب با هم تنها هستید که عاشق عمل جنسی هستید ولی امشب اجباری در انجام کامل رابطه جنسی شب زفاف ندارید و بهتر میبینید که این کار را به فردا یا روزهای بعد موکول کنید که بدنتان قدرت و انرژی خوبی داشته باشد تا رابطه جنسی به یاد ماندنی داشته باشید.مرد باید اولین نکته برایش راحتی و آرامش همسرش باشد و زن بجای اینکه مردانگی را در بدن و هیکیل سیکس پک و بازوهای بزرگ و زور زیاد ببیند آن را در اخلاق و رفتار مردش ببیند یا دنبالش بگردد.

نکته بسیار مهم

در اولین تجربه رابطه اگر باعث ناراحتی و ناخوشایندی طرف مقابل خود بشوید این کار مطمئنا از لحاظ روحی و روانی تاثیر بدی روی رابطه جنسی آینده شما هم خواهد داشت (میدانید که روان آدمی در رابطه جنسی چقدر تاثیر گذار است)

مراحل آماده سازی روحی عروس در آغاز رابطه جنسی

۱) گفتگوی عاشقانه

اولین اقدامی که داماد می بایست در شب زفاف انجام دهد،شروع یک گفتگوی عاشقانه است زمانی که عروس کلمات و جملات عاشقانه را از زبان شما می شنود بیش از هر لحظه به این موضوع پی خواهد برد که شما نگهدار و مالک او هستید و او دیگر احساس تنهایی نخواهید کرد.

۲) انتقال گرمای عشق با بوسیدن

همواره سعی کنید پیش از رابطه فیزیکی،همسرتان را برای چند دقیقه ای ببوسید و به او عشق بورزید،این کار باعث می شود تا گرما و حرارت عشقتان به راحتی به طرف مقابل منتقل شود و شرایط برای ادامه کار فراهم گردد.

۳) دائما او را نوازش کنید.

خانم ها موجودات لطیف و شکننده ای هستند چه بهتر که این موجود لطیف و آسیب پذیر را مورد نوازش قرار دهید. ناز کردن به خانم ها احساس امنیت و آرامش وصف ناپذیری را القا می کند و شما را به یگانه عشق او تبدیل می کند.

صحبتی با آقای داماد درباره شب زفاف

توی صورت همسرتان نگاه کنید و بگویید که چقد زیباست هیچ عجله ای نکنید با حوصله باشید و صبور و آرام حجابش را بردارید و عاشقانه به همسرتان نگاه کنید و تکرار کنید که واقعا زیباست و حس خوب بودن را به همسرتان انتقال دهید مثلا دست هایش را بگیرید و آرام نوازش کنید و سپس دست های ظریف همسرتان را ببوسید.

اگر قبلا با همسرتان رابطه جنسی داشته اید این کارها را به عنوان یک عروس با او بکنید و اگر نداشته اید و دختر از طبقاتی باشد که هیچوقت با پسری حتی خود شما نبوده به او اطمینان بدهید تا ترس و اضطرابی نداشته باشد.توجه کنید که زنها نسبت به بدنشان خیلی حساس میباشند پس یک ضرب به سینه ها یا جاهای دیگر دست نزنید اگر خیلی خسته نیستید با همسرتان بایستید و ایستاده در آغوشش بگیرید اینگونه میتوانید آرام دستهایتان را حرکت بدهید و پشت بدن همسرتان را نوازش کنید آروم در گوشش حرف های عاشقانه بزنید.

بقیه مراحل به همین سادگیست به آرومی همین فضا را دنبال کنید (عاشق باشید و اعتماد دهنده به طرف مقابل در هر تماس). کنار هم دراز بکشید و آروم تا حدی لباسها را در بیاورید همسرتان را تحسین کرده و شهوت انگیزی اش را بهش یاد آور شوید. سانتی متر به سانتی متر بدن همسرتان را لمس کرده و به آن عادت کنید.

صحبتی با عروس خانم درباره شب زفاف

خانم عزیز شما هم وظیفه خوب وبدن در رابطه شب زفاف را دارید و این صحبت ها صرفا برای آقای داماد نیست. اگر لباس آقا داماد را تا آخر در آورده اید بهش بگوید به پشت بخوابد و چشماش را ببند با احتیاط کامل به بدن همسرتان دست بکشید آلت تناسلی او را اگر خواستید نوازش کنید و اگر بار اول است که اینکار را میکنید اجازه دهید که گذشت زمان همه چیز را به شما یاد بدهد جلسه اول حداکثر میتواند شناخت باشد به هر حال نه آقا از آلت جنسی شما زیاد سر در نیاورد و نه شما از آلت تناسلی او پس یک حرکت لذت بخش را شروع کنید مانند نوازش آلت همدیگر و کمی به همین حرکت ادامه دهید.

قصدتان کمی نوازش و بعد خوابیدن و استراحت کردن باشد هرچند ممکن است که چیز های دیگری هم پیش آید.رابطه جنسی لازم نیست حتما دخول باشد اگر بخواهید به سرعت و بدون نوازش و آماده سازی به سراغ دخول بروید مثل این است که با زبانی که نمیشناسید صحبت کنید.صبر کنید تا چگونگی موضوع را یاد یگیرید و این باعث می شود موقع عمل مقدمات را خوب بدانید.

سخن پایانی

 1. تا احساس آمادگی کامل برای کاری نکرده اید وارد عمل نشوید.
 2. هر لحظه مطمئن باشید همسرتان راحت است (آقایون بیشتر توجه کنند چون این عمل اولین بار برای خانمها خیلی اضطراب آور تر است).
 3. اگر عروس باکره باشد از پرده بکارت نترسید اگر دخول را درست انجام بدهید پرده بکارت بدون درد یا خونریزی باز خواهد شد.


این مقالات را هم بخوانید….

[تعداد: 9   میانگین:  4.6/5]
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

امتیاز شما به مطلب

دوست داشتم: 15
دوست نداشتم: 2
میانگین امتیازات: 7.5

تبلیغات

۳۸ دیدگاه در “آموزش شب زفاف ؛ هر آنچه که در مورد شب زفاف به شما نگفته اند! (۱۸+)

من ۲۱ سالمه و انشاء الله تا دو سال دیگه قاضی میشم (اگه آزمونشو قبول بشم) قصد دارم تا بعد از اینکه شاغل شدم ازدواج کنم ؛ بنظرم این چیزایی که در این مقاله گفتش درسته و نباید در مسئله بکارت عجله ای کرد و کاملا باید در این مسئله با صبر و حوصله عمل کرد؛
طرف صحبتم با آقایونه…اصلا خودتونو بزارید جای عروس…آیا دوست دارید که همون شب اول که از استرس دارید سکته می کنید، به اجبار با شما دخول صورت بگیره؟
شوهر باید مایه ی آرامش و تکیه گاه همسرش باشه و نه مایه ی استرس و دلهره اون !! اگه زن مثلا ترسیده باید مرد با ارامش تمام به اون بگه که اصلا لازم به ترسیدن نیست چون من نمیزارم که هیچ وقت چیزی تو رو بترسونه و هر وقت آمادگی داشتی…
اگر قرار باشه که مردی همون اول بسم الله بدون در نظر گرفتن ترس زنش، کارو تموم کنه پس (بلا نسبت) اون مرد چه فرقی با حیوون داره؟؟؟؟
خانوما هم اصلا لازم نیست بترسند چون اگر خودشون هم همراهی کنند و ترسی نداشته باشند همانطوری که در مطالب اخیر ذکر شد، درد، کاهش یافته و یا اصلا احساس نمی گردد؛
بعدشم شما تو سایت گفتید که قبل از ازدواج خانومو به یک پزشک نشان دهیم تا بفه‍میم که آیا برای دخول مشکلی پیش نمیاد و اینکه بعضی اوقات در موارد نادر برای دخول نیاز به عمل جراحی است و…
آخه ما آقایون این مسئله رو باید چطور مطرح کنیم ؟!! مثلا بریم به پدر عروس بگیم که: (من میترسم که شب نتونم دخول کنم، برا همینم دخترتون رو می خوام به دکتر نشون بدم تا اگه مشکلی هستش بهم بگه!!!!!) (یا اصلا برای اطمینان ، خود دکترم شب عروسی بیاد تو….)!!!
باباجون عنوان کردن این مسائل سخته…..

من ماما هستم و خواستم بگم بیشترین نقش رو در شب زفاف مرد به عهده دارد.همه ی دخترا حتی اون هایی که خیلی عاقل هستند از این شب یه ترسی در وجودشون است . پس بهتره که اصلا دخولی در این شب نگیره مگر اینکه دو طرف خیلی آماده باشن و همه چیز خوب پیش بره و. چه خوبه که در دوران نامزدی رودربایستی را کنار بزارن و در مورد اون شب صحبت کنند تا باعث آرامش هر دو بشه.

kheili kheili khobo amozande bod
ezterabe ino dashtam ke chi kar konam ta eshgham dard nakeshe
ama alan kamelan midonam chi kar konam
big like

خوبه ما مجرد ها قبل ازدواج این مطالب را بدانیم خیلی ممنون

این خیلی عالی هستش که اگر هرکسی قبل از ازدواج مسئولیت یادگیری این موارد رو به عهده بگیرد میتواند یک رابطه عالی با همسرش داشته باشد.

سلام چن وق پیش توحموم خوvدم زمین رحمم اسیب دید.یعنی دوطرفش ی ذره بازشد.همون موقع دردشدیدی داشتم ولی بعدنه.خونیم اصلاندیدم یعنی نیومد.براهمین ازازدواج میترسم.میترسم ک شوهرم بهم شک کنه.توروخداکمکم کنین.چیکارکنم؟

سلام خدمت شما
با این اتفاقات خیلی کم پیش میاد که برای رحمتون مشکلی پیش بیاد اما برای اطمینان بیشتر به یک پزشک متخصص مراجعه کنید تا از سلامت رحم خودتان باخبر شوید.

بیگ لایک عالی بود واقعا اینکه تمام نکاتو با جزییات بهش اشاره میکنی عالیه ایولا 🙂

سلام به نظر من اگر زن مرد یک دیگر را دوست داشته باشند، دلها به هم نزدیک باشه نه درد شب زفاف دارد ،نه لشکر کشی میخاد،نه ترس دارد وقتی زن مرد یک دیگر را دوست داشته باشد هرگز مرد نمیزاره عشقش قدره یک نوک سوزنی اذیت بشه،عذاب بکشه،پرده بکارت پاره کردنی نداره،ما اینقدر بزرگش میکنیم شب زفاف را که حد و حدود نداره ما که نمیخواهیم، هواپیما بسازیم اینو بهشون اموزش بدهیم هرگز بعد از ازدواج صحبت از جدایی طلاق در سخترین شرایط نکنیم پشت هم باشیم زندگی کنم.

از مطالب خوبتون هم ممنونم.
اما یه صحبت به تمام جوونای مث خودم . نگاهتون رو کنترل کنید هیچ مشکلی براتون پیش نمیاد نه خود ارضایی میکنین و نه عاشق کسی میشین که فقط ظاهرش رو دیدین

ممنون از راهنمایی هاتون دوستان،عااااااااااالی بودن

سلام دختر پسرای گل
من نزدیک دو ساله نامزد کردم اما تو این مدت به حد جدی رابطه نداشتیم الانم چند روز دیگه شب عرویسمه و هیچ ترسی رو در مورد اون شب ب خودم راه نمیدم و حرف هیچ بنی بشری رو در موردش قبول نمیکنم و معتقدم خدا در این رابطه عشق و محبت و لذت بردن قرار داده و نه ترس و درد.

شب اول کاندوم بهتر است یا اسپری و ژل تاخیری؟

سلام من ۲۰سالمه و ۶ ماهه که ازدواج کردم…اولین رابطه ام خیلی وحشیانه بوده به خاطرهمین دیگه رابطه ای طی این ۶ماه نداشتم.همسرم رفتارش خیلی باهام خوب شده ولی هنوزم نمیتونم به خواسته هاش جواب بدم.خودمم ازاین بابت ناراحتم لطفابگیدچیکارکنم

سلام خدمت شما
با همسرتون صحبت کنین و براش بگین که از چه رابطه ای خوشتون میاد و با همسرتون ابن مسئله مهم رو در میون بزارین تا هر دو از رابطه لذت ببرین.

سلام دوستان من حدود یک ماه میشه ک باهمسرم درگیر این موضوع هستیم خیلی خوب پیش میریم اماموقع نزدیک شدن ب بکارتم ترس وجودمو میگیره و خودمو جمع میکنم و نمیذارم .خیلی داریم عذاب میکشیم توروخدا کمکم کنید هردفعه کارم شده گریه دارم دیونه میشم همسرمم خسته کردم

سلام خدمت شما
ببینین یک مشکل خیلی جدی در بین تازه عروس ها وجود داره و اونم این ترس کاذبیه که خودشون برای خودشون بزرگ و وحشتناک میکنن
شما وقتی ترس وجودتون رو میگیره دیواره های رحم شما دچار انقباض میشه و با وارد کردن آلت مرد به داخل شما احساس درد میکنید به همین دلیل همیشه پیشنهاد میکنیم که معاشقه قبل از دخول داشته باشید و سپس بدون ترس بصورت کاملا آرام از مردتان بخواهید الت خودش را به داخل ببرید و از فشار اوردن های یک دفعه ای خودداری کند تا شما هم دچار درد و فشار نشوید.

خیلی ممنون از مقاله خوبتون لطفاً کمکم کنید
من ۱۹ سالمه و همه چی رو میدونم
ولی نمی توانم به پدرو مادرم بگم که من همسر می خوام

اگه واقعا توانایی مدیریت یک زندگی رو دارین و از خودتون مطمئن هستین خیلی راحت و بدون خجالت این مسئله را با پدر و مادرتون در میون بزارین

جمع کنین خودتون رو ها از این وسط
اقا یه راست زن بی زن برین کارتونو تو همون حموم خودتون بسازین شما چیکارتون به زن خب میزنین نابود میکنین بدبختو یه مشت ندیده این دیگه

سلام من رابطه جنسی باهمسرم داشتم لطفا دخترا برای رابطه جنسی اصلا نترسید و فرار نکنید و استرس و اضطراب نداشته باشیدچون اگه داشته باشید باعث درد بسیار زیادی میشوید اگر این کارا دوری کنید درد را احساس نمی کنید پسرا برای دخول لطفا ارامش خودتون حفظ کنید و آرام باشید و وحشیانه عمل نکنید

جالب بود ممنون از بیانات مفیدتون.امیدوارم همه زوج ها خوشبخت بشن و ازدواج رو تنها فقط،برای هوس ندونن و آداب معاشقه کردن و عشق ورزی رو ب خوبی ایفا کنن ک هردوتاشون لذت کافی رو برخوردار بشن.

اوه اوه اوه. پس اگه اینطوریه اصلا س.ک.س نکنیم بابا . من که تا یه سال دست به زنم نمیزنم مگر به اسرار و خواهشن خودش دیگه. البته اگه تونستم توی این وضع و گرفتاری ازدواج کنم که بعیده دیگه اونوقت ۴۰ سالمون شده کی به ما زن میده خخخخ فعلا که طبق احادیث و ایه قران با خودمون که ازدواج کردیم و اینم باز گناه کبیره هست.بین بد و بدتر بد رو انتخاب کردم دیگه چاره ای نیست. توکل بر خدا انشالله همه بتونن به راحتی ازدواج کنن و خوانواده هاشون اسون بگیرن. انشالله

سلام من ۳سال ازدواج کردم من درشب زفاف پرده بکارتم پاره نشد ولی بد که رابطه برقرار کردیم من خیلی خیلی درد وسوزش داشتم وبخاطر دل شوهرم چیزی نمی گفتم و درد را تحمل میکردم تا اینکه به پیشنهاد یکی از دوستام به دکتر مراجعه کردم راه هایی پیشنهاد کرد ومن اون راه هارا رفتم وموفق شدم حالا هر شب باشوهرم یک سکس عالی داریم و درحال حاضر من ۱ماهه که باردارم

ممنونم خیلی خوبه، بباید بگم نامزدم هم بخونه

حالا واقعا ترس داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
از کسانی که تجربه کردند میپرسم

شب رفاف قشنگترین شب زندگیه آدمه که خیلی روی حال خوبش تاثیر میزاره ازتون خواهش میکنم چه زن چه مرد باید تلاش کنین تا این شب رو به یاد ماندنی ترین شب زندگیتون کنین مثله همون چیزی که توی مقاله نوشتن نزارین این شب زیبا با خاطره بد تموم بشه

سپاس از شما دوست عزیز بخاطر احساس مسئولیت و انتقال تجربه خودتون به کاربران عروس ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عروس ما در اینستاگرام