تبلیغات عروس ما

“ما داستان برند شما را حرفه ای در عروس ما میسازیم”

تیم “عروس ما” هدف بزرگی را در پیش گرفته است؛ما به دنبال ارائه بهترین و باکیفیت ترین خدمات به کاربران عزیزمان هستیم و به همین دلیل ما بصورت کاملا حرفه ای و کامل کسب و کارهای مرتبط با عروسی را به کابرانمان که مشتریان احتمالی شما هستند معرفی میکنیم.

تیم ما؛مجری تبلیغات شما در مجله عروس ما است و ما سعی میکنیم مجموعه های که معرفی میکنیم دارای اطلاعات کامل و جامعی باشند تا کابرانمان بتوانند براحتی تالارهای عروسی و باغ تالارهای عروسی و سالن های زیبایی و آتلیه ها و…. را باهم مقایسه کنند و بهترین مجموعه از دید خودشان و کاربران دیگر را برای مراسم خود انتخاب کنند.

عروس ما به دنبال ارائه بهترین تجربه کاربری در بین سایر وبسایت های مرتبط به خدمات عروسی می باشد و ما به دنبال ایجاد مزیت برای کاربران عزیزمان هستیم و وجود کاربران وفادار ما نشان افتخار و دلگرمی خانواده عروس ما می باشد.

مشتری های عروس ما چه کسانی هستند؟

تبلیغ عروسی

“عروس ما به فکر مشتریان و صاحبین مجموعه ها است”

یکی از دلیل های که ما خیلی به آن اهیمت میدهیم این است که دوست داریم تبلیغ های مجموعه های که در عروس ما پذیرفته می شوند از لحاظ کیفیت و خدمات در درجه های بالایی باشند چراکه تعداد تبلیغات برای ما مهم نیست بلکه کیفیت مجموعه های است که با تیم ما همکاری مستقیم و مستمر دارند.

عروس ما هر مجموعه ای را برای ثبت در بخش خدمات نمی پذیرد مگر اینکه صحت و سوق کسب و کار معرفی شده تایید شود و مشکلی نداشته باشد به همین دلیل اینکار باعث می شود که هم مشتریان کسب و کارهای معتبر را ببینید و به آنها دسترسی پیدا کنند و همچنین مجموعه ها هم میدانند که باید با برندها و مجموعه های معتبری رقابت کنند و باید به دنبال افزایش کیفیت و راندمان بالاتری باشند.

ما مشتریان را با روش های نوین بازاریابی برای شما جمع آوری میکنیم و شما خیالتان راحت می شود که مشتریان کسب و کار شما را میبینند و همینطور بدانید که مجموع بازدیدکننده های خانم عروس ما ۸۳ درصد و آقایان ۱۷ درصد می باشد و رنج سنی بیشترین بازدیدکنندگان ۱۸ تا ۴۵ سال می باشد.

جذب مشتری به سبک عروس ما

اعتماد کاربران عروس ما

“با روش های جذاب مشتری جذب کنید”

ما این کار را برای شما انجام میدهیم و کافیست شما ببنینید چه اتفاقاتی در مجموعه شما و آن هم در آینده نزدیک خواهد افتاد؛امروزه تبلیغات هزینه نیست بلکه رشد و ترقی یک برند و مجموعه را تضمین میکند.اما هر گونه تبلیغی جوابگوی موفقیت شما نمی باشد زیرا شما باید درست،هدفمند و در جایگاهی مناسب مجموعه خود را به دیگران معرفی کنید و تا بتواند برای شما بهره وری مناسب و پرباری داشته باشد.

عروس ما بصورت کاملا تخصصی در یک فیلد کاملا روشن و نمایان فعالیت میکند که مورد پسند خیلی از صاحبین کسب و کارها قرار گرفته است و میدانند که میتوانند با تبلیغات در عروس ما به بهترین نتایج ممکن در کسب و کار خود برسند.

ضمانت کیفیت و خدمات

تبلیغ عروسی

“چراغ سبز به سمت جلو حرکت کنید”

کیفیت و تبلیغات درست باعث رشد و بقای مجموعه شما می باشد؛ عروس ما شما را در پیدا کردن مشتریان و افزایش روز به روز مشتریان یاریتان میکند تا شما را به اهداف بلندتان برساند.

همچنین از تمامی همکاران عزیزی که قرار است با تیم عروس ما همکاری داشته باشند و یا همین الان هم دارند تقاضا داریم که سطح ارائه کیفیت و خدمات خود را بالا ببرند تا کابران ما هم رضایت مند از انتخابشان باشند و خیالشان از این بابت راحت باشد.

تعرفه ثبت خدمات مجموعه ها در عروس ما

تعرفه تبلیغات عروس ما

“تعرفه تبلیغات عروس ما به شرح زیر است”

تعرفه تبلیغاتی ثبت خدمات در عروس ما (قیمت ها به تومان می باشد)

ردیفنوع پلن شش ماههیکساله
۱تالار عروسی۲,۸۰۰,۰۰۰۴,۵۰۰,۰۰۰
۲باغ تالار عروسی۲,۸۰۰,۰۰۰۴,۵۰۰,۰۰۰
۳سالن زیبایی۲,۸۰۰,۰۰۰۴,۵۰۰,۰۰۰
۴مزون لباس عروس و داماد۲,۸۰۰,۰۰۰۴,۵۰۰,۰۰۰
۵تشریفات مجالس۲,۸۰۰,۰۰۰۴,۵۰۰,۰۰۰
۶آتلیه فیلمبرداری و عکاسی۲,۸۰۰,۰۰۰۴,۵۰۰,۰۰۰
۷سایر خدمات عروسی۲,۸۰۰,۰۰۰۴,۵۰۰,۰۰۰
اطلاعات حساب

بانک انصار

شماره کارت : ۳۷۴۶ ۹۸۴۵ ۸۱۱۰ ۶۲۷۳

صاحب حساب : صادق امیدی – بانک انصار

شماره تماس : ۰۹۱۹۰۱۶۵۸۰۵

جهت رزرو تبلیغات باما تماس بگیرید.

فرم زیر را تکمیل کنید یا اینکه اگر حوصله اینکار را ندارید کافیست با ما تماس بگیرید.

+ ثبت خدمات شما