تبلیغات عروس ما

“ما داستان برند شما را حرفه ای در عروس ما میسازیم”

تیم “عروس ما” هدف بزرگی را در پیش گرفته است؛ما به دنبال ارائه بهترین و باکیفیت ترین خدمات به کاربران عزیزمان هستیم و به همین دلیل ما بصورت کاملا حرفه ای و کامل کسب و کارهای مرتبط با عروسی را به کابرانمان که مشتریان احتمالی شما هستند معرفی میکنیم.

تیم ما؛مجری تبلیغات شما در مجله عروس ما است و ما سعی میکنیم مجموعه های که معرفی میکنیم دارای اطلاعات کامل و جامعی باشند تا کابرانمان بتوانند براحتی تالارهای عروسی و باغ تالارهای عروسی و سالن های زیبایی و آتلیه ها و…. را باهم مقایسه کنند و بهترین مجموعه از دید خودشان و کاربران دیگر را برای مراسم خود انتخاب کنند.

عروس ما به دنبال ارائه بهترین تجربه کاربری در بین سایر وبسایت های مرتبط به خدمات عروسی می باشد و ما به دنبال ایجاد مزیت برای کاربران عزیزمان هستیم و وجود کاربران وفادار ما نشان افتخار و دلگرمی خانواده عروس ما می باشد.

مشتری های عروس ما چه کسانی هستند؟

تبلیغ عروسی

“عروس ما به فکر مشتریان و صاحبین مجموعه ها است”

یکی از دلیل های که ما خیلی به آن اهیمت میدهیم این است که دوست داریم تبلیغ های مجموعه های که در عروس ما پذیرفته می شوند از لحاظ کیفیت و خدمات در درجه های بالایی باشند چراکه تعداد تبلیغات برای ما مهم نیست بلکه کیفیت مجموعه های است که با تیم ما همکاری مستقیم و مستمر دارند.

عروس ما هر مجموعه ای را برای ثبت در بخش خدمات نمی پذیرد مگر اینکه صحت و سوق کسب و کار معرفی شده تایید شود و مشکلی نداشته باشد به همین دلیل اینکار باعث می شود که هم مشتریان کسب و کارهای معتبر را ببینید و به آنها دسترسی پیدا کنند و همچنین مجموعه ها هم میدانند که باید با برندها و مجموعه های معتبری رقابت کنند و باید به دنبال افزایش کیفیت و راندمان بالاتری باشند.

ما مشتریان را با روش های نوین بازاریابی برای شما جمع آوری میکنیم و شما خیالتان راحت می شود که مشتریان کسب و کار شما را میبینند و همینطور بدانید که مجموع بازدیدکننده های خانم عروس ما ۸۳ درصد و آقایان ۱۷ درصد می باشد و رنج سنی بیشترین بازدیدکنندگان ۱۸ تا ۴۵ سال می باشد.

جذب مشتری به سبک عروس ما

اعتماد کاربران عروس ما

“با روش های جذاب مشتری جذب کنید”

ما این کار را برای شما انجام میدهیم و کافیست شما ببنینید چه اتفاقاتی در مجموعه شما و آن هم در آینده نزدیک خواهد افتاد؛امروزه تبلیغات هزینه نیست بلکه رشد و ترقی یک برند و مجموعه را تضمین میکند.اما هر گونه تبلیغی جوابگوی موفقیت شما نمی باشد زیرا شما باید درست،هدفمند و در جایگاهی مناسب مجموعه خود را به دیگران معرفی کنید و تا بتواند برای شما بهره وری مناسب و پرباری داشته باشد.

عروس ما بصورت کاملا تخصصی در یک فیلد کاملا روشن و نمایان فعالیت میکند که مورد پسند خیلی از صاحبین کسب و کارها قرار گرفته است و میدانند که میتوانند با تبلیغات در عروس ما به بهترین نتایج ممکن در کسب و کار خود برسند.

ضمانت کیفیت و خدمات

تبلیغ عروسی

“چراغ سبز به سمت جلو حرکت کنید”

کیفیت و تبلیغات درست باعث رشد و بقای مجموعه شما می باشد؛ عروس ما شما را در پیدا کردن مشتریان و افزایش روز به روز مشتریان یاریتان میکند تا شما را به اهداف بلندتان برساند.

همچنین از تمامی همکاران عزیزی که قرار است با تیم عروس ما همکاری داشته باشند و یا همین الان هم دارند تقاضا داریم که سطح ارائه کیفیت و خدمات خود را بالا ببرند تا کابران ما هم رضایت مند از انتخابشان باشند و خیالشان از این بابت راحت باشد.

تعرفه ثبت خدمات مجموعه ها در عروس ما

تبلیغات رایگان

“تعرفه تبلیغات عروس ما به شرح زیر است”

تعرفه تبلیغاتی ثبت خدمات در عروس ما
ردیفنوع پلن قیمت
۱تالار عروسیرایگان
۲باغ تالار عروسیرایگان
۳سالن زیباییرایگان
۴مزون لباس عروس و دامادرایگان
۵آرایشگاه دامادرایگان
۶گل فروشیرایگان
۷اجاره ماشین عروسرایگان
۸تشریفات مجالسرایگان
۹آتلیه فیلمبرداری و عکاسیرایگان
۱۰دی جی و ارکستررایگان
۱۱سایر خدمات عروسیرایگان

تبلیغات عروسی

جایگاه های ویژه و طلایی و vip

تعرفه ثبت خدمات در جایگاه های خاص عروس ما (قیمت ها به تومان می باشد)

ردیفنوع پلنسه ماههشش ماههدوازه ماهه
۱آگهی ویژه ۲۵۰*۳۰۰۷۰۰,۰۰۰۱,۲۵۰,۰۰۰۲,۲۰۰,۰۰۰
۲آگهی طلایی ۶۰*۴۶۸۶۰۰,۰۰۰۱,۰۵۰,۰۰۰۱,۸۵۰,۰۰۰
۳آگهی vip وی آی پی ۱۵۰*۳۰۰۵۰۰,۰۰۰۸۵۰,۰۰۰۱,۴۵۰,۰۰۰
اطلاعیهتبلیغات در عروس ما رایگان است و اگر میخواهید بیشتر از بقیه در دید کاربران باشید میتوانید از پلن های بالا استفاده کنید.
اطلاعات حساب
بانک انصار

شماره کارت : ۸۸۱۰ ۴۳۰۸ ۸۱۱۱ ۶۲۷۳

صاحب حساب : صادق امیدی – بانک انصار

شماره تماس : ۰۹۱۹۰۱۶۵۸۰۵

آگهی رایگان

مشاوره رایگان

جهت رزرو تبلیغات باما تماس بگیرید.