سرد مزاجی مردان در رابطه جنسی

رابطه جنسی ؛ چرا مردان بعد از رابطه جنسی سرد می شوند؟ + راه حل و درمان

بنر تبلیغاتی سوپر نوین

تبلیغات

رابطه جنسی و سردی بعد از رابطه جنسی ؛طبق اطلاعات به دست امده حدودا بیش از ۸۰ درصد آقایان با فردی که قبل از ازدواج رابطه جنسی برقرار نموده اند ازدواج نکرده اند،این رفتار دلایل عمده ای به همراه دارد که بخشی از آن ارادی و بخشی دیگر غیر ارادی و بواسطه فعل و انفعالات هورمونی در مردان میباشد.

دلیل بر هم خوردن اکثر روابط دوستی که در آن رابطه جنسی بوجود می آید همین عامل میباشد. این در حالیست که اکثر خانمها نسبت به فردی که با آن رابطه جنسی برقرار میکنند وابستگی احساسی پیدا میکنند.با ما در ادامه این مقاله از عروس ما همراه باشید تا اطلاعات شگفت انگیزی را بدست آورید.

دلیل سردی مردان بعد از رابطه جنسی

هورمونی که در دختران باعث وابستگی می شود….

هورمون اکسیتوسین مشترک بین زنان و مردان میباشد که این هورمون باعث وابستگی و تعلق زیاد احساسی در هر دو جنس مذکر و مونث می شود اما در مردان به علت هورمون دیگری تحت عنوان تستوسترون این وابستگی تقریبا خنثی می شود.

به عبارتی هورمون تستوسترون در مردان نسبت به هورمون آکسیتوسین قالب تر میباشد و این در وجود همه مردان قرار دارد از این رو اکثر مردان بعد از انجام رابطه جنسی حالت سردی وجودشان را فرا می گیرد، اما خانمها دقیقا پس از رابطه جنسی احساس نیاز بیشتری پیدا میکنند.

تغییرات خلقی بعد از ارضا شدن مردان در رابطه جنسی

بعد از ارضا شدنِ مردان، حالتی که به طور طبیعی در آن ها بوجود می آید خستگی، خواب آلودگی و کوفتگی است. خیلی از مردها پس از مقاربت برای دقایقی یا حتی ساعاتی تحریک نمی شوند و نعوظ مجدد در آنها اتفاق نمی افتد؛ این فرایند کاملا طبیعی است و نشانه بیماری یا اختلال جنسی نیست.

اگر خانم ها بعد از رابطه جنسی و ارضا شدن مردان حرف های عاشقانه بزنند آنها فقط تائید می کنند. همانطور که گفته شد مردان ممکن است موقتا بعد از مقاربت از نظر احساسی کمی سرد به نظر برسند که این حالت موقتی است.مردان بعد از رابطه به طور طبیعی در خودشان فرو می روند و فکر می کنند و پس از مدتی از این فضا خارج می شوند.رابطه جنسی باعث می شود تمرکز فکری مردان بالا رود.

مقالات مرتبط  آشنایی با آداب و رسوم از مراسم خواستگاری تا مادر زن سلام...!

چرا سردی آقایان پس از رابطه جنسی بیشتر است؟

البته موارد استثنا نیز وجود دارد از این جهت مردانی که وابستگی کامل به طرف مقابلشان دارند ( مردان متاهل ) نسبت به همسر خود به علت وابستگی کامل چنین حالتی کمتر دست خواهد داد.اما در مردان مجرد که صرفا وابستگی احساسی وجود دارد پس از رابطه جنسی از وابستگی احساسی آنها کم شده و این وابستگی تبدیل به وابستگی جنسی می شود یعنی از آن زمان به بعد رابطه آنها بر پایه انجام رابطه جنسی ادامه دارد و این آن چیزیست که خانمها تمایل ندارند .

سعی کنید رابطه جنسی را پیش از ازدواج تجربه نکنید چرا که باعث از هم پاشیدن رابطه می شود همچنین به زوجهای جوانی که در دوران عقد طی می کنند توصیه می شود رابطه جنسی کامل را تجربه نکنند و تنها به معاشقه اکتفا کنند .

مسئله مهم تر اینکه به خانمها توصیه می شود اگر فردی که در زندگیشان هست را دوست دارند سعی در برطرف کردن عطش جنسی آن نداشته باشند چرا که اگر مردان پیش از ازدواج عطش جنسیشان برطرف شود تا حدود زیادی از ازدواج منصرف می شوند این در وجود هر مردی قرار داده شده و امریست غیر ارادی و خیلی از مردان از آن بی اطلاع هستند.

سردی مردان بعد از رابطه جنسی

۱۹ عمل اشتباه خانم ها که باعث سردی جنسی مردان می شوند!!

خانمهای عزیز از انجام این ۱۹ عمل نحس بپرهیزید، تا دچار سردی مردان بعد از رابطه جنسی نشوید زیرا عواقبش در نهایت گریبان گیر خودتان خواهد شد،که این موارد عبارتند از:

 • خانم های که به گونه ای رفتار میکنند که گویی از معاشقه خوششان نمی آید.
 • خانم های که هیچ وقت شروع کننده نیستند.
 • خانم های که نسبت به بدن مردها شناخت کافی ندارند.
 • خانم های که بار رسیدن به اوج نقطه جنسی را به مرد شان واگذار میکنند.
 • خانم های که در خلوت مثل پلیس رفتار میکنند.
 • خانم های که منفعل و بی عکس العمل میباشند.
 • خانم های که در خلوت زیاد حرف میزنند.
 • خانم های که زیاد مراقب بهداشت و زیبایی خود نیستند.
 • خانم های که خودشان از ظاهر و قیافه خود خوششان نمی آید و مرتبا خودشان را پایین می آورند و تحقیر میکنند.(مسلم است که اگر خودتان را پایین بگیرد پایین هم می آیید و اگر بالا بگیرید بالا میروید)
 • خانم های که بیش از اندازه به ظاهر و قیافه خودشان حساس اند.
 • خانم های که دوست ندارند معاشقه دریافت کنند.
 • خانم های که خیلی شکننده رفتار میکنند.
 • خانم های که بیش از حد جدی هستند.
 • خانم های که بیش از حد به مردشان وابسته هستند.
 • خانم های سطحی نگر
 • خانم های که فقط به وضع مالی و اقتصادی مرد اهمیت میدهند.
 • خانم های که با استفاده از بدن و جنسیت خود مردها را بازی میدهند.
 • خانم های که به لحاظ جنسی خود انگیخته نیستند.
مقالات مرتبط  خواستگاری کردن ؛ صفر تا صد خواستگاری پسر از دختر با جزئیات

رازهایی درباره ی مردان در روابط جنسی که زن های باهوش باید بدانند.

این ده نکته از کتاب نویسنده مشهور باربارا آنجلیس نویسنده کتاب رازهایی درباره ی مردان و روابط جنسی برایتان آورده ایم که میتواند خیلی کمکتان کند،که عبارتند از:

 1. مردان، زنهایی را بیشتر دوست دارند که در رختخواب مرموز و اسرار آمیز باشند.
 2. زنهایی که علاقه ی زیادی به معاشقه و روابط جنسی نشان میدهند، جذابیت خود را از دست داده و برای مردها خیلی تحریک کننده نیستند.
 3. هنگامی که زن ها در رختخواب می خندند و یا بازیگوشی می کنند، باعث عذاب مردشان می شوند.
 4. زنها در مقایسه با مردها، اهمیت بیشتری به بهداشت شخصی خود می دهند.
 5. چنان چه خواسته های جنسی خود را به مرد زندگیتان بگویید او به طرزی پنهان از شما منزجر خواهد شد.
 6. مادامی که به خواسته های جنسی مرد زندگیتان رسیدگی می کنید، اشکالی ندارد خواسته های جنسی خود را نیز از اوبخواهید.
 7. نعوظ مرد، به این معنی است که او تحریک شده و آماده ی اجرای عمل جنسی است.
 8. دلیل اصلی آن که مردها به هنگام روابط جنسی در مقایسه با زن‌ها کمتر صحبت می کنند، آن است که مردها از این که احساساتی و رمانتیک تر باشند، می ترسند.
 9. مردها به طرزی پنهان از این که همسرشان به کرات به روابط جنسی احساس نیاز کند و شروع کننده باشد، می ترسند و احساس می کنند، چنین زن‌هایی «زمخت»بوده و به مردشان اجازه نمی دهند احساس مردانگی کند.
 10. بهترین زمان برای صحبت درباره ی مسائل جنسی با همسرتان در رختخواب است.
[تعداد: ۴    میانگین: ۴.۸/۵]
عروس ما در اینستاگرام