مدل آرایش چشم عروس جدید

۱۹ مدل آرایش چشم عروس ایرانی و اروپایی خاص ۲۰۲۰

بنر تبلیغاتی سوپر نوین

تبلیغات

آرایش چشم عروس ؛ یکی از مهم ترین قسمت های چهره شما چشمانتان است، آنقدری آرایش چشم مهم است که در نهایت میتواند کل ظاهر شما را تحت تاثیر خود قرار دهد. انواع مختلفی از آرایش چشم عروس وجود دارد که در دسته بندی های متفاوتی همچون خلیجی، ایرانی، اروپایی و …. قرار خواهند گرفت و هر کدام بسته به نوع صورت و چشمان شما قابل انتخاب خواهند بود.

آرایش چشم عروس ایرانی و اروپایی

دو مدل از انواع آرایش اروپایی و ایرانی دارای مشخصه های مختص به خود هستند؛ البته در بسیاری از موارد این روزها میبینیم که انواع آرایش عروس ایرانی با تاثیر پذیری از آرایش عروس اروپایی تغییراتی داشته و دیگر شاید نتوان در بسیاری از موارد تفاوتی میان آنها قایل شد. در آرایش چشم عروس اروپایی از سایه های شاین و کم رنگ استفاده می شود، شما در چنین آرایش هایی شاهد سایه های خیلی غلیظ و خط چشم های ضخیم نخواهید بود. تمامی آرایش های اروپایی تاکید بر سادگی و زیبایی طبیعی عروس دارند.

آرایش چشم عروس 2020

نکات مهم در آرایش چشم عروس

مدل های شیک سایه چشم براق مناسب عروس

در سال گذشته آرایش و میکاپ براق و شاین اکلیلی خیلی مد شده است. مثل سایه چشم های براق ، هایلایترهای مخصوص گریم و بُعد دادن به صورت. از این نوع میکاپ برای آرایش عروس نیز استفاده میشود. استفاده از سایه چشم های براق با رنگ های روشن و گرم بسیارزیبای شاین اکلیلی برای عروس مناسب است. در این پست میتوانید مدل های مختلف از آرایش چشم و سایه چشم های براق و شاین را ببینید.

مقالات مرتبط  پوست خشک ؛ همه چیز درباره پوست خشک + راه های درمان،علائم و علل

سایه چشم براق همراه هایلایتر برای میکاپ شیک

آرایش شاین و اکلیلی به دنیای مد بازگشته است. چشم ها در میکاپ اصلی ترین بخش چهره هستند و تاثیر زیادی در سایر قسمت های آرایش دارند. استفاده از سایه های اکلیل دار برای آرایش چشم در عروسی و جشن ها باعث جلوه گر شدن چشم و افزایش جذابیت آن می شود. همانطور که در عکاس های پایین این پست دیده میشود، برای آرایش براق و شاینی از سایه های شاینی و هایلایتر روی استخوان گونه ، کمی بالای لب بالا، کمی زیر ابرو و در صورت تمایل کمی هم روی بینی استفاده میشود و آرایش یک براقی و تازگی خاصی میبخشد و در ضمن چهره عروس را هم بشاش و شاداب میکند.

در آرایش شاین و اکلیلی براق زیاده روی نکنید.

سایه چشم های اکلیلی و براق مدتی است بسیار روی بورس هستند. پیشنهاد میدهیم قبل از عروسی یکبار این میکاپ را انجام دهید که روز عروسی اگر دوست نداشتید و به چهره تان نمینشست ، پشیمان نشوید. صددرصد باید از نظر و مشاوره آرایشگر عروسی تان نیز کمک بگیرید. این سایه های شاین و براق بسیار دوست داشتنی و شیک هستند.اما ممکن است به هر کسی نیاید. در قدیم آرایش و میکاپ اکلیلی و براق خیلی مد بود اما چند سالی از مد افتاد اما مثل تمام مدهای دیگر باز هم اکلیل و شاین به دنیای مد بازگشته است.

سعی کنید در هر مدی زیاده روی نکنید و اینطوری هیچگاه از نگاه کردن به عکس های خود پشیمان نمیشوید. مثلا در سبک شاینی و براق ، سعی کنید تمام مواد ارایشی براق و اکلیلی را روی صورت خود پیاده نکنید. صرفا یکی از لوازم آرایشتان اکلیلی و شاین باشد کافیست و حداکثر دو قلم آن.

مقالات مرتبط  بوتاکس ؛ صفر تا صد تزریق بوتاکس که باید قبل از عمل بدانید !!! (100% کاربردی)

۱۹ مدل آرایش چشم عروس ایرانی به سبک خاص اروپایی و عربی و…

در ادامه این مطلب از بخش آرایش و زیبایی عروس ما میخواهیم به شما ۱۹ مدل شیک و خاص را به شما معرفی کنیم که میتوانید از این مدل ها برای آرایش چشم روز عروسی خودتان الگو بگیرید و از آرایشگرتان بخواهید تا برایتان انجام دهد.

آرایش چشم کشیده

آرایش چشم عروسکی

آرایش چشم عروس

آرایش چشم عروس اینستا

آرایش چشم عروس اینستاگرام

آرایش چشم عروس جدید

آرایش چشم عروس زیبا

آرایش چشم عروس ساده

آرایش چشم عروس عربی

آرایش چشم عروس لایت

آرایش چشم عروس ایرانی

آرایش چشم عروس 2020

آرایش چشم عروس 2019

آرایش چشم زیبا

آرایش چشم درشت

مدل آرایش چشم

مدل آرایش چشم کشیده

مدل آرایش چشم عروسآرایش چشم

این مدل ها تنها بخشی از مدل های موجود در دنیا می باشد که جز مدل های پرطرفدار می باشد،فقط آنچه را که باید بدانید این است که آرایش چشم شما در روز عروسی نیازی نیست عجیب و غریب باشد الان در عصر حاضر آرایش ملایم بورس است و اینکه در این روز به دنبال تجربه مدل های جدید نباشید.این مقالات مرتبط را هم بخوانید….

[تعداد: 4   میانگین:  5/5]
عروس ما در اینستاگرام