چگونه یک پسر ار جذب خود کنیم

چگونه یک پسر را عاشق خود کنیم؟ ۱۰ تکنیک مهم در عاشق کردن مردان

بنر تبلیغاتی سوپر نوین

تبلیغات

جذب یک مرد ؛ چگونه یک پسر را عاشق خود کنیم ؟ یادتان باشد، هرگز سعی نکنید از دوستانتان که اطلاعات روانشناسی صحیحی ندارند کمک بگیرید، یک راهنمایی اشتباه از طرف آنها باعث خواهد شد عشق تان را برای همیشه از دست بدهید !!!

شما باید درباره روانشناسی مردها بیاموزید، باید توقعات یک مرد را متوجه شوید، یادگیری روانشناسی مردها کار آسانی نیست، متاسفانه در جامعه ما،  آموزش های خوبی در زمینه ارتباطات قبل از ازدواج وجود ندارد.

دخترها همیشه عاشق مردهایی هستند که کاملا دیوانه آنها باشند. آنها عاشق مردی هستند که دیوانه وار و عمیقا عاشق شان باشد. اما آیا این کار ساده ای است؟ نه، من فکر نمیکنم به آسانی بتوانید مردی را دیوانه ی خودتان کنید!باما در ادامه این مقاله از بخش روانشناسی ازدواج عروس ما همراه باشید تا به شما یاد بدهیم که چکار کنین تا مرد موردنظرتان را مجذوب و عاشق خودتان کنید.

چگونه مردی را عاشق خود کنیم؟

۱) به خودتان اهمیت زیادی بدهید.

چگونه یک مرد را عاشق خود کنیم ؟ یک مرد عاشق دختری است که نیازهای او را بداند؛ او عاشق دختری است که صورتحساب های کارت اعتباری اش را بپردازد یا بیمه ی ماشین داشته باشد. مردها عاشق زنانی هستند که به ظاهرشان اهمیت میدهند.به خودتان اهمیت بدهید، خودتان را نسبت به او و نیازهایش در اولویت قرار دهید، چون عشق ورزیدن به خودتان مهمتر است. اگر نتوانید به خودتان عشق بورزید و توجه کنید،هیچکس دیگری هرگز این کار را نمیکند!

۲) بانویی پر رمز و راز باشید.

خانمی نباشید که همه چیز را یکباره رو میکند. به آرامی خودتان را نشان دهید؛چیزهای مربوط به خودتان را رازگونه و مبهم نگه دارید و برای اینکه شماره تان را به او دهید چند روز معطل اش کنید. به آسانی او را به دوستان دور و برتان معرفی نکنید.بگذارید قبل از اینکه با او بیشتر آشنا شوید درباره ی اینکه شما چطور آدمی هستید فکر کند و دلتنگ تان شود! مردها دیوانه ی دختری می شوند که پررمز و راز است.

۳) برای روابط گذشته تان به هیچ عنوان غصه نخورید.

هیچکس فردی را که پر از حسرت است دوست ندارد. بنابراین درباره ی روابط گذشته تان و چگونگی شکست خوردن تان صحبت نکنید. از نامزد سابق تان و اینکه هیچکس نیازهایتان را برآورده نمیکند گلایه نکنید. این فقط در برابر مرد مورد نظرتان چهره ای بسیار ناراحت کننده از شما به تصویر میکشد! مردها چنین دختری را دوست ندارند و نخواهند هم داشت.

۴) سلیقه ی لباس پوشیدن تان و ظاهر شما مهم است.

مردها عاشق خانم هایی که تمیز و مرتب هستند می شوند،پس از این موضوع نهایت استفاده را کنید. اغلب دخترها سردرگم می شوند که برای قرارشان چه لباسی بپوشند که مردشان نتواند در برابر ستایش و تحسین آنها مقاومت کند، هر وقت با او هستید چیزی بپوشید که زیبا و چشم نواز باشد و با پوشیدن آن فوق العاده شوید. دختری که در لباس پوشیدن خوش سلیقه باشد میداند چگونه زیبا و در عین حال عادی به نظر برسد.این باور رایج است کسی که عاشق ات باشد تو را قضاوت نمیکند همیشه درست نیست.اگر مرد شما نامرتب لباس بپوشد،شما احساس ناامیدی نمیکنید؟ قطعا این حس متقابل است پس بیشتر دقت کنید.

مقالات مرتبط  ازدواج با ترنس ؛ مشکلات،عواقب و مزایای ازدواج با ترنس ها را بدانید !!

۵) عطری وسوسه کننده

وقتی با یک آغوش از او خداحافظی میکنید، اجازه بدهید عطرتان به نفع شما کار کند. مردها عاشق این هستند که نامزدشان بوی فوق العاده ای داشته باشد. عطر را به مچ دست ها، اطراف گردن، پشت گوش و روی استخوان ترقوه بزنید تا مطمئن شوید عطرتان ماندگار است و میتوانید در مناسبت های مختلف از عطرهای مختلف استفاده کنید.عطرهای متنوعی بخرید و ببینید کدامیک برایتان بهترین نتیجه را دارد.

۶) هوش هیجانی بالا (EQ)

اغلب از شما انتظار میرود هیجان های عمیقی داشته باشید اما معنی اش به هیچ وجه این نیست که هر وقت داستان غم انگیزی شنیدید چشم هایتان را پر از اشک کنید،یک خانم با هوش هیجانی بالا (که به آن ای‌ کیو یا EQ هم گفته می شود) میتواند هر زمان که مردش به انگیزه نیاز دارد او را تشویق کند و برایش الهام بخش باشد.این خانم به جای اینکه داستان های غم انگیز غیرضروری خلق کند،در زمان مناسب جملات مناسبی میگوید که به درد رابطه اش میخورد.

۷) زیاد لبخند بزنید (البته نه غیرضروری)

مردها دیوانه ی لبخند یک دختر هستند. لبخندتان باید واقعی و شیرین باشد. در غیر اینصورت به زور لبخند نزنید، شاید مردتان فکر کند غیرعادی هستید. هم‌چنین، وقتی با او هستید، تمام توجه تان را به او بدهید و به جوک هایش بخندید.نشان بدهید از بودن با او خوشحال هستید و او بقیه ی کارها را انجام میدهد و شما فقط نظاره گر می شوید.

۸) برای کسی که میخواهید جذبش کنید ارزش قائل شوید.

توجه ویژه ی مستقیم قدری چاپلوسانه است. بنابراین در حالیکه فوق العاده است که فرد مقابلتان را بخندانید، برای اینکه در نظر شخص خاصی جذاب تر به نظر بیایید شما باید به طور ویژه ای به او توجه داشته باشید. از او سوال بپرسید و درباره او صحبت کنید. میزان توجه ما به افراد (نه خیلی کم و نه خیلی زیاد) نشانه ی میزان علاقه ی ما به کسی است که تا پیش از این او را ملاقات نکرده ایم.

مقالات مرتبط  آشنایی با آداب و رسوم جشن عقد ایرانی + سفره عقد ایرانی

۹) حامی باشید.

وقتی مردی روز بدی دارد، میدانید چه چیزی میخواهد که به سمت شما بیاید؟ زنی که مثبت، مشوق و حامی باشد. حتی زمانی که شرایط سختی پیش می آید، او به زنی در کنار خود نیاز دارد. به او نشان دهید که همان زن هستید و او دیگر نمیتواند عاشق تان نشود.

۱۰) با هم خوش بگذرانید

این مورد نیز با امتحان کردن چیزهای جدید در ارتباط است.اما حتی اگر قبلا کاری را یک میلیون بار هم انجام داده باشید، خوش بگذرانید! هیچ کس دوست ندارد در یک رابطه خسته کننده بماند، درست است؟ خوب، کارهای جالب انجام دهید و همیشه خوش بگذرانید، چه با هم بازی کامپیوتری انجام دهید و چه برای ماهیگیری به دریا بروید. خوش بودن، هر دوی شما را خوشحال و مثبت می‌کند و باعث رشد رابطه می‌ شود.

مانند یک چالش به نظر میرسد اما  شاید شنیدن جمله دوستت دارم از طرف مرد مورد علاقه تان، آسانتر از چیزی باشد که فکر میکنید. فقط به یاد داشته باشید که مهربان و شوخ بوده و همیشه خودتان باشید. به مخاطب خاص خود اعتماد داشته باشید و به او حس عالی و کامل بودن بدهید. او نمیتواند در برابر شما مقاومت کند!

سخن پایانی

این مقاله برای افرادی نوشته شده است که به دنبال جذب و عاشق کردن پسری هستند که با او در دوران آشنایی به سر می برند تا بتوانند سریع تر به مرحله ازدواج برسند.اگرچه آشنایی پیش از ازدواج مشکلی ندارد اما توصیه می شود از دوستی قبل از ازدواج با هر پسری پرهیز کنید و فقط با هدف ازدواج وارد رابطه شوید اما حتما طرف مقابلتان را خوب بشناسید و آدم مناسبی را انتخاب کنید و بعد به ازدواج فکر کنید تا اگر در صورت جور در نیامدن اخلاقیاتتان باهم شکست عاطفی را تجربه نکنید.این مقالات مرتبط را هم بخوانید…

[تعداد: 5   میانگین:  5/5]
عروس ما در اینستاگرام