رابطه مقعدی و آمیزش جنسی

رابطه مقعدی : همه چیز درباره رابطه مقعدی و رابطه از پشت!!!! (۱۸+)

بنر تبلیغاتی سوپر نوین

تبلیغات

آمیزش مقعدی یا رابطه مقعدی ؛ آن هم از راه دخول برای برخی زنان لذت بخش و برای برخی دیگر درد آفرین و غیر قابل تحمل می باشد. یکی از موهبات آِن نوع سکس این است که با آن دیگر خطر حاملگی وجود ندارد. البته آمیزش مقعدی خالی از ریسک نیست، زیرا لایه مخاطی انتهای روده بزرگ در مقایسه با واژن بسی نازکتر و به همین دلیل امکان از بین رفتن آن بر اثر اصطکاک بالاترست.

رابطه مقعدی و رابطه از پشت ، آقایان بیشتر تمایل به رابطه جنسی از مقعد دارند و این رابطه عوارضی را به دنبال دارد که باید آن را بدانید معمولا مردانی که همجنس گرا هستند رابطه مقعدی با هم دارند در این نوع آمیزش خانم های درد شدیدی دارند شرع و قانون این نوع رابطه را توصیه نمیکند رابطه جنسی مقعدی از لحاظ پزشکی هم رابطه جنسی درستی نمی باشد رابطه و غیر قابل قبول می باشد پس در رابطه جنسی خود همه موارد را در نظر بگیرید تا یک رابطه جنسی فوق العاده داشته باشید در ادامه جزئیات بیشتر رابطه مقعدی با همسر را خواهید خواند با ما در بخش روانشناسی ازدواج عروس ما همراه باشید.

رابطه مقعدی

آموزش نزدیکی از راه مقعد و عوارض آن

نزدیکی از راه مقعد یکی از روش های ارتباط جنسی است که بیشتر برای آقایان خوشایند میباشد.اما آیا به عوارض آن فکر کرده اید؟ آیا رابطه معقدی برای شما مضر است؟ آیا رابطه معقدی باعث چه اتفاقاتی می شود؟ ابتدا بیایید در مورد رابطه و آمیزش مقعدی بدانیم.

رابطه مقعدی چیست؟

آمیزش مقعدی یا رابطه مقعدی عبارت است از انجام عمل جنسی توسط دخول آلت تناسلی مردانه به مقعد زن که از دیرباز تا کنون وجود داشته است.آمیزش مقعدی بین دو مرد را لواط نامیده که متاسفانه این عمل با اسم همجنس گرایی در کشورهای غربی زیاد است؛مضرات آمیزش مقعدی بسیار زیاد و خطرناک بوده و از لحاظ پزشکی و هم شرعی آمیزش مقعدی به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

انجام رابطه مقعدی با هر روش و با استفاده از هر ماده لغزنده کننده یا بی حس کننده به صورت کرم، اسپری، ژل، روغن، کاندوم، پماد، یک رابطه پرخطر جنسی می باشد و استفاده از موارد یاد شده و شیوه های آن صرفا از دردناک بودن این رابطه میکاهد .

آسیبهای جبران ناپذیری به فرد مفعول به لحاظ جسمی و برای هر دو فرد فاعل و مفعول به لحاظ انتقال بیماریهای مقاربتی به همراه دارد و هیچ پزشکی در هیچ جای دنیا انجام این رابطه را توصیه نمی کند و از نظر علمی غیر قابل قبول می باشد.

رابطه جنسی مقعدی

علل گرایش به رابطه جنسی مقعدی

عموما مردان متقاضیان رابطه جنسی مقعدی هستند. یکی از علل مهم آن، ناتوانی آن ها در به ارگاسم رساندن همسرشان است. ممکن است به این انگیزه دوست داشته باشند به طریق دیگری وارد رابطه جنسی شوند یا به دلیل کنجکاوی تمایل به داشتن این نوع رابطه داشته باشند.

برخی مردان هم به علت اینکه پوزیشن دخول مقعدی را تحریک کننده تر می دانند، دوست دارند در این حالت رابطه جنسی برقرار کنند. علت مهم دیگر تنوع دادن به رابطه جنسی است. مرد ممکن است دوست داشته باشد با تغییر شکل رابطه جنسی به فعالیت جنسی اش غنا ببخشد. برخی از مواقع دختران در رابطه مقعدی مصر هستند، علت این امر می تواند ترس از رابطه واژینال، ترس از بارداری و حفظ پرده بکارت باشد. گرایش به این رابطه در افرادی که اقدام به کودک آزاری و تجاوز جنسی می کنند بسیار به چشم می خورد.

باورهای نادرست درباره رابطه جنسی معقدی

خیلی از افراد فکر میکنند که بلافاصله میتوانند عمل دخول را انجام دهید،اما بدانید که این گونه نیست.مقعد انعطاف پذیری واژن را ندارد همچنین بر خلاف واژن خود به خود نرم نمی شود. وندرلند شدیدا توصیه دارد که اگر تازه شروع به برقراری رابطه جنسی کرده اید کمی درنگ کنید و با استفاده از انگشتان یا اشیای ظریف سوراخ مقعد را برای عمل دخول باز کنید.وندرلند میگوید:صبور باشید، رابطه جنسی مقعدی همیشه به راحتی و به یک صورت انجام نمیگیرد.

باور نادرست: رابطه جنسی مقعدی به شما آسیب میرساند!

در حقیقت رابطه مقعدی آسیبی به همراه ندارد فقط در بیشتر مواقع به درستی صورت نمی گیرد،بسیاری از زنان از رابطه جنسی مقعدی لذت زیادی می برند و حتی با آن به ارگاسم میرسند.اگر شما و همسرتان رابطه جنسی آرام را شروع کرده اید با استفاده از انگشتان خود یا اسباب بازی های جنسی و استفاده از مقدار زیادی روغن چرب کننده راه سوراخ مقعد را برای عمل دخول باز کنید بدین طریق دردی احساس نمی کنید.

باور نادرست: اگر رابطه جنسی مقعدی یکبار به شما آسیب رسانده باشد همواره به شما آسیب میرساند.

ممکن است هنگامی که به واسطه رابطه جنسی مقعدی آسیب دیده باشید از همسرتان بخواهید که این عمل را متوقف کرده و دیگر هرگز این کار را انجام ندهد اما نباید به خاطر چند تجربه بدی که داشته اید تسلیم شوید.

مضرات رابطه مقعدی

مقعد برای دخول طراحی نشده است. اما واژن برای مقاربت ساخته شده است. بدین معنا که مقعد مانند واژن دارای ترشحات لیز کننده و روان کننده نیست. در نتیجه در اثر این خشکی ممکن است بافت مقعد آسیب ببیند و همین آسیب بافتی باعث انتقال بیشتر برخی بیماری ها از قبیل اچ آی وی شود.

از طرفی مخاطی که در واژن وجود دارد در مقعد وجود ندارد. اسفنکتر مقعد که کمک به نگهداری مدفوع می کند، در حین رابطه مقعدی ممکن است آسیب ببیند. این مسئله در دراز مدت اتفاق می افتد که منجر به بی اختیاری مدفوع خواهد شد. به علاوه محیط مقعد، نسبت به محیط واژن، برای انتقال بیماری های مقاربتی خطرناک تر و مستعدتر است.

عدم ممنوعیت رابطه جنسی مقعدی

رابطه جنسی یک توافق دو طرفه برای دست یافتن به لذت دو طرفه است. اگر هر یک از طرفین از این مسئله لذت نبرد، نباید در رابطه جنسی تکرار شود. برای مثال اگر شما دوست ندارید رابطه مقعدی داشته باشید، می توانید با صراحت خواسته خود را بیان کنید و نباید چیزی که نمی خواهید را به خودتان تحمیل کنید. اما اگر شما هم دوست دارید آن را امتحان کنید و همسرتان هم راضی است، با رعایت مواردی می توانید مضرات آن را کاهش دهید و به عنوان تنوع در رابطه جنسی (و نه یک امر دائمی) از آن بهره ببرید.

آموزش رابطه مقعدی و رابطه از پشت

روشهای رابطه مقعدی

باسن، مقعد و راست روده که همان بخش نهایی روده بزرگ است، از جمله مناطق حساس و شهوانی بدن بشمار می آیند.خاصیت تحریک پذیری پوست و حلقه ماهیچه ای مقعد به سبب رشته های عصبی اش نزد بسیاری موثری در برانگیختگی شدید جنسی در فرد می شود.

آمیزش مقعدی آن هم از راه دخول برای برخی زنان لذت بخش و برای برخی دیگر درد آفرین و غیر قابل تحمل می باشد. یکی از موهبات آن نوع رابطه این است که با آن دیگر خطر حاملگی وجود ندارد.البته آمیزش مقعدی خالی از ریسک نیست،زیرا لایه مخاطی انتهای روده بزرگ در مقایسه با واژن بسی نازکتر و به همین دلیل امکان از بین رفتن آن بر اثر اصطکاک بالاترست.

مقالات مرتبط  همه چیز درباره فیلم های پورن و پورنوگرافی + عوارض دیدن فیلم های پورنو

با زایل شدن این لایه، خطر انتقال ویروس ایدز و باکتری بیماریهای جنسی به خون فرد، او را تهدید می کند. حلقه مقعد نیز تنها تا حد محدودی می تواند باز شود، و فشار بیش از حد باعث ایجاد شکاف در آن خواهد شد.

نحوه رابطه مقعدی

رابطه مقعدی تنها در دخول خلاصه نمی شود، بنابراین هنگام آمیزش مقعدی هدف خود را صرفاً “دخول” تعیین ننمایید. سعی کنید با تامل حالات نوازشی را نیز تجربه نمایید. چه بسا چنین شروعی، زمینه را برای دخول هموارتر می کند.

بهترین راه این است که قبل از دخول از تکنیک انگشتکاری (فینگرینگ) مقعد استفاده شود؛ به این صورت که یک یا دو انگشت خود را که از قبل به ژل روان کننده (لوبریکانت)، آغشته نموده اید روی ماهیچه باسطه (حلقوی) مقعد، دایره وار حرکت داده و به آرامی وارد مجرا نمایید. حال می توانید به دلخواه آنرا ثابت نگه داشته و یا انگشتانتات را داخل مجرا با ملایمت بچرخانید.

آمادگی برای دخول نیز به همین ترتیب است. هر گاه احساس کردید که ماهیچه مقعد منقبض می شود، دست از کار فرو کشیده و به آن اجازه استراحت دهید سپس می توانید همین کار را با دو انگشت انجام دهید و در نهایت پس از آماده نمودن همسرتان از روش دخول استفاده نمایید.

پس از داخل شدن سر آلت به او فرصت دهید تا صبر کند، و ماهیچه هایش شلتر شوند. سپس می توانید به عمل دخول ادامه دهید.در همه حال مراقب واکنش همسرتان باشید و با کوچکترین حالت ناراحتی و دلخوری او، از ادامه باز ایستید. توصیه می شود همزمان با این کار پستانها و کلیتوریس و دیگر نقاط حساس او را ماساژدهید؛ این کار به راحتی او کمک می کند.

نکات بهداشتی در خصوص نزدیکی از پشت

نظافت مهمترین نکته در آمیزش مقعدی می باشد،سعی کنید هنگام آمیزش مقعدی نکات بهداشتی را کاملا رعایت نمایید. قبل از رابطه جنسی از پشت می بایست کل روده را شستشو دهید.برای این کار می توانید از دستگاه “دوچ – تنقیه و…” استفاده نمایید و همچنین داخل مقعد را با آب صابون و یا آب شامپو شستشو نمایید. و با یکدیگر دوش بگیرید. ناخنهای خود را کوتاه کرده و سوهان بکشید.

همچنین استفاده از کاندوم و دستکشهای لاتکس / در صورت عدم وجود آلرژی به ماده لاتکس، توصیه می شود. توجه داشته باشید که نظافت مهمترین نکته در آمیزش مقعدی می باشد.

آسیب های رابطه جنسی مقعدی

بسیاری از آسیب های ناشی از رابطه جنسی مقعدی به دلیل دنبال نکردن دستورالعمل های ذکر شده هستند.که رعایت کردن این موارد میتواند رابطه لذت بخشی را تجربه کنید.

  • به آهستگی و با استفاده از روغن راه را برای عمل دخول باز کنید.
  • به علاوه میتوانید برای این که احساس آرامش بیشتری داشته باشید همزمان با آمیزش مقعدی کلیتوریس خود را تحریک کنید.
  • لذتی که از این طریق می برید اجازه نمیدهد احساس درد کنید.

باورهای رایج در مورد رابطه جنسی مقعدی

معمولا شنیده اید که دختران بد دخترانی هستند که به رابطه مقعدی تمایل دارند؛در واقع برخی از افراد این نوع رابطه را یکی از تابوهای جنسی جامعه به شمار می آوردند.همه افراد طبیعتا نسبت به بدن خود کنجکاو هستند و اگر در یکی از نواحی بدن لذتی احساس کردند باید آن را به یک شیوه درست و بی خطر کشف کنند.

باورهای نادرست در مورد روابط جنسی مقعدی

رابطه جنسی مقعدی زندگی جنسی شما را نجات میدهد!

وندرلند می گوید: بله ، من این موضوع را بارها و بارها در مطبم شنیده ام و بیشتر در مورد زوجی (بخصوص زن) صدق می کند که مشکلی بیش از مسائل جنسی داشته و برای رفع نیازهای جنسی خود با موانعی رو به رو است و رابطه جنسب مقعدی را راهی برای نجات رابطه خود می داند.

برخی از مردان فکر می کنند که اگر بتوانند همسر خود را به برقراری رابطه جنسی مقعدی راضی کنند پس به راحتی میتوانند خواسته های جنسی خود را با او مطرح کنند،اگر مشکلات مربوط به رابطه جنسی به مرور زمان برطرف شوند زنان به برقراری رابطه جنسی مقعدی روی خوش نشان میدهند؛اما در صورتی که این کار را صرفا به دلیل ترس از دادن شریک زندگی خود انجام دهند لذتی نخواهند برد.

با برقراری رابطه جنسی مقعدی احترام خود را نزد همسرتان از دست می دهید.

 آیا مرد با برقراری رابطه جنسی مقعدی تمامی نیازهای جنسی خود را برطرف کرده و دیگر به همسر خود تمایلی ندارد؟

اگرچه این مشکل در برخی روابط وجود دارد اما فقط به رابطه جنسی مقعدی محدود نمی شود.بیشتر مردان به اندازه کافی امروزی هستند که درک کنند رابطه جنسی مقعدی بخشی از یک زندگی جنسی سالم است و به دلیل تابوی رابطه جنسی مقعدی این نوع رابطه در واقع می تواند از نظر عاطفی موجب احساس صمیمیت بیشتر زوجین با یکدیگر شود.

تاثیر رابطه جنسی مقعدی بر بدن

باور نادرست: رابطه جنسی مقعدی باعث آسیب فیزیکی می شود.

در واقع هر نوع رابطه جنسی در صورتی که به طور نادرست انجام شود می تواند به شما آسیب برساند.برای مثال اگر واژن خشکی داشته باشید و برای عمل دخول از روغن استفاده نکنید واژن می تواند دچار پارگی های خفیف شود.همین اتفاق در رابطه با مقعد نیز صدق می کند. واژن معمولا خود را چرب می کند (بسته به فعالیت هورمون ها) اما مقعد این گونه نیست،بنابراین برای این که یک رابطه جنسی مقعدی بی خطر داشته داشته باشید به اندازه کافی از روغن چرب کننده طبیعی (نه روغن مریم گلی) استفاده کنید.

باور نادرست: برای برقراری رابطه جنسی مقعدی نیازی به استفاده از کاندوم نیست.

این یک باور نادرست است زیرا بسیاری از افراد فکر می کنند از آن جایی که با رابطه جنسی مقعدی احتمال بارداری وجود ندارد نیازی به استفاده از کاندوم نیست.بسیاری از بیماری های آمیزشی (STI) از طریق مقعد قابل انتقال هستند (کلامیدیا، سوزاک، هپاتیت های مسری و ایدز)به علاوه چین های سوراخ مقعد بسیار ظریف هستند و در صورتی که عمل دخول در بیشتر مواقع بدون استفاده از روغن چرب کننده انجام شود امکان پارگی این چین ها وجود دارد.بنابراین حتما در هنگام برقراری رابطه جنسی مقعدی از روغن چرب کننده استفاده کنید.

باور نادرست: با برقراری رابطه جنسی مقعدی تمامی نیازهای شریک زندگی خود را برآورده میکنید.

بسیاری از مردان به این دلیل که سوراخ مقعد تنگ تر از واژن است از رابطه جنسی مقعدی لذت بیشتری می برند اما نمی خواهند از رابطه جنسی واژینال هم بی نصیب بمانند.رابطه جنسی واژینال همواره محبوبیت خود را دارد و در واقع رابطه جنسی مقعدی بیشتر برای تنوع بخشیدن به روابط زناشویی است.

دلایل تمایل مردان به رابطه مقعدی

۱) آمیزش مقعدی تنها با رضایت هر دو طرف امکان دارد.

یکی از دلایلی که مرد را به سوی رابطه جنسی از پشت می‌ کشاند، عدم موفقیت مرد در به ارگاسم رساندن همسرش می‌ باشد. و از این موضوع رنج می‌برد؛ لذا متمایل می‌ شود که از پشت نزدیکی کند. در چنین شرایطی زن می‌ تواند با محبت به شوهرش کمک و او را راهنمایی کند تا او با لمس و بازی با مواضع حساس جنسی‌ اش،سریع‌ تر آماده شده و به ارگاسم برسد،در این صورت «مرد» احساس قدرت و لذت می‌ کند، و از تقاضای خود منصرف می‌شود.

مقالات مرتبط  آموزش شب زفاف ؛ هر آنچه که در مورد شب زفاف به شما نگفته اند! (18+)

۲) آمیزش مقعدی از نظر اسلام

رابطه جنسی مقعدی در بیشتر ادیان الهی، همچنین دین اسلام منع شده است. آمیزش مقعدی تنها با رضایت هر دو طرف امکان دارد اما به نظر بیشتر مراجع تقلید مکروه است. توصیه می شود عزیزان به دلیل اثرات منفی احتمالی از آمیزش مقعدی خودداری نمایند و یا تعداد دفعات انجام آن را کم کنند.

مضرات رابطه مقعدی

عوارض آمیزش مقعدی برای خانمها

خونریزی

اگر آمیزش مقعدی با احتیاط صورت نگیرد بدلیل وجود مویرگهای ریز در آن منطقه منجر به خونریزی های کم و زیاد می شود.

انتقال ایدز

بدلیل خونریزی در آمیزش مقعدی، احتمال انتقال ویروس ایدز بالا میرود. بهتر است در آمیزش مقعدی از کاندوم استفاده شود. مگر اینکه این اطمینان باشد که شریک شما آلوده نیست.

سرطان مقعد

در بعضی گزارشات عنوان شده که آمیزش مقعدی احتمال ایجاد سرطان مقعد بالا می برد.

درد

درد شدید از دیگر مشکلات آمیزش مقعدی هست.

بیماریهای عفونی

مخصوصا درحالتی که پس از آمیزش مقعدی و قبل از شستشوی کامل طرفین رابطه جنسی از جلو انجام شود.

آسیب به مقعد

گیرنده‌هایی که در مقعد هستند بسیار حساس هستند و برای همین به محض اینکه مدفوع وارد انتهای رکتوم می‌شود فرد احساس می‌کند باید دستشویی برود. این گیرنده‌ها به حدی حساس هستند که فرد تفاوت وجود گاز و مدفوع را می‌فهمد، یعنی فقط کشش نیست، اینها را تفکیک می‌کند از هم.

در درازمدت آمیزش مقعدی باعث آسیب‌هایی به این گیرنده ها و مشکلات ماندگار فیزیولوژیک ایجاد میکند.

بی اختیاری مدفوع

انجام آمیزش مقعدی به صورت مکرر با آسیب به عضلات حلقوی (وظیفه بستن مقعد را بر عهده دارند) به تدریج سبب فراختر شدن مقعد شده و چین های مخاطی مقعد از بین رفته و در موارد پیشرفته نارسائی عضله اسفنگتر مقعد و بی اختیاری مدفوعی نیز ایجاد خواهد شد.

مرگ در کودکان

اگر کودکان با زور مورد تجاوز جنسی از مقعد قرار گیرند، چون مجرای مقعد تنگ و باریکی دارند علائم تروما مانند درد شدید نواحی مقعد، بالاکشیده شدن عضلات مقعد و قیفی شکل شدن آن، خونمردگی یا خراشیدگی و زخم در لابلای چین های مقعد و گاه پارگی های شدید مخاطی و عضلانی مشاهده خواهد شد
چون مقعد از نواحی رفلکس زای بدن است در موارد نادری حتی آمیزش مقعدی باعث مرگ ناگهانی نیز گزارش شده است.

سوراخ شدن روده ها

آمیزش مقعدی باعث سوراخ شدن روده های می شود و برای درمان این مشکل بسیار مهم باید حتما در بیمارستان بستری شد و جراح باید آن قسمت روا ترمیم کند و آنتی بیوتیک باید برای جلوگیری از عفونت تجویز شود. درد شدید، تب بالا و احساس فشار در ناحیه شکم از مشخصات این مشکل است. این حالت نیاز به درمان اورژانسی دارد.

نحوه تشخیص آمیزش از پشت

در صورت مکرر بودن آمیزش مقعدی، علایم آن را می توان مشاهده نمود.تشخیص آمیزش مقعدی با معاینه فردی که در این زمینه دارای تخصص کافی بوده امکانپذیر خواهد بود. بهترین مرجعی که در این زمینه از آشنایی و تسلط کافی برخوردار است میتوان به پزشکی قانونی اشاره کرد که حتی گواهی آن مرجع برای استناد در موارد قانونی معتبر است.

به هرحال ممکن است معاینه مقعد برای فرد عادی قابل تشخیص نباشد ولی پزشکی که در این زمینه تخصص، مهارت و تجربه کافی دارد قابل تشخیص است،در صورت مکرر بودن، علایم آمیزش مقعدی را می توان مشاهده نمود.

باید دانست که اگر دفعات دخول کمتر از ۳-۲ مورد باشد نباید انتظار علایم آمیزش مقعدی را داشت در صورتی که دفعات دخول بیشتر باشد علائمی مثل از بین رفت چین های مقعدی که در حالت معاینه پوست اطراف مقعد صاف تر از زمان طبیعی است و تورم یا صافی چین ها، ضخیم شدن پوست اطراف مقعد که به داخل کشیده شده و تا ناحیه پوستی مخاطی ادامه می یابد و گهگاه ناحیه یاد شده پوسته گذار می گردد، دیده می شود.

رابطه مقعدی

۱۰ حقیقت در مورد رابطه جنسی مقعدی (خانم ها به همسر خود بگویند)

رابطه جنسی مقعدی به چند دلیل نسبت به رابطه واژنی حساسیت بیشتری دارد. بطور مثال واژن خود به خود خاصیت روان کنندگی دارد اما مقعد اینگونه نیست، یعنی رابطه مقعدی را خیلی آرام باید انجام دهید.

۱) احساس مدفوع کردن

خانم ها هنگام رابطه مقعدی مخصوصا اگر با تجربه نباشند، احساسی به آن ها دست میدهد که انگار در حال مدفوع کردن هستند. بنابراین اگر چنین اتفاقی برای شما افتاد باید به همسر خود بگویید و او هم حق ندارد بخندد.

۲) ممکن است کمی کثیف کاری بشود!

هیچ راهی وجود ندارد که بتوان ۱۰۰ درصد تضمین کرد هنگام رابطه مقعدی مدفوع کثیفی ببار نیاورد. بنابراین به شوهر خود از قبل اخطار داده و احتمالات را برای او بگویید.

مطلب پیشنهادی

۳) خیلی باید آرام دخول کند.

هنگام دخول مقعدی خیلی باید محتاط بود. ابتدا باید کم کم دخول کرد و به مرور و با عادت کردن زن به این نوع رابطه، میتوان با سرعت بیشتری رابطه جنسی را ادامه داد.

۴) همیشه دستمال داشته باشید.

همانطور که گفته شد هنگام رابطه جنسی مقعدی باید انتظار کثیفی را داشته باشید، بنابراین حتما همیشه در کنار خود به اندازه کافی دستمال بهداشتی داشته باشید که در صورت بوجود آمدن شرایط اضطراری از آن استفاده کنید.

۵) از ابزار های ایمنی استفاده کنید.

حتما از کاندوم استفاده کنید، نه تنها به دلیل اینکه باعث نظافت بیشتر میشود بلکه به دلیل اینکه رابطه مقعدی نسبت به رابطه واژنی خطرات بیشتری دارد.

۶) رابطه مقعدی همیشگی نیست.

خیلی از زوج ها تنها در شرایط خاص رابطه مقعدی دارند و برخی نیز تنها یک بار اینگونه رابطه جنسی را امتحان میکنند. بنابراین به همسر خود بفهمانید که صرفا به چون یکبار چنین رابطه ای داشتید، دلیل نمیشود که هر روز اینگونه درخواستی داشته باشد.

۷) بازی رابطه مقعدی!

خیلی اوقات مرد ها هنگام رابطه جنسی واژنی دوست دارند با مقعد همسر خود بازی و آن را تحریک کنند اما شما ممکن است اینکار را دوست نداشته باشید، بنابراین به همسر خود بگویید که چون یک بار رابطه مقعدی داشتید، دلیل نمیشود که هر کاری دوست داشت با مقعد شما انجام دهد.

۸) رابطه مقعدی با رابطه واژنی متفاوت است.

باید به همسر تان بگویید که هنگام رابطه جنسی مقعدی نمیتواند مثل رابطه واژنی و با همان سرعت و قدرت دخول کند. همانطور که پیش تر هم گفتیم، رابطه مقعدی خیلی باید با آرامش و با رعایت حال شریک جنسی تان انجام شود.

۹) هر پوزیشنی برای رابطه جنسی مقعدی مناسب نیست.

باید بدانید که نمیتوان از هر پوزیشنی برای رابطه مقعدی استفاده کرد. برای مثال پوزیشن دختر گاوچران برعکس خیلی مناسب این نوع رابطه نیست اما پوزیشن سگی و یا پوزیشن میشنری برای رابطه جنسی مقعدی مناسب تر هستند.

۱۰) ژل روان کننده

حتما هنگام رابطه مقعدی از ژل روان کننده مقعدی استفاده کنید. هیچ محدودیتی در استفاده از ژل روان کننده ندارید، هر چقدر دوست دارید و با آن راحت هستید. هر چه بیشتر استفاده کنید، بهتر است. استفاده کردن از ژل روان کننده رابطه مقعدی را برای شما بسیار آسان تر میکند.

[تعداد: 9   میانگین:  5/5]
عروس ما در اینستاگرام