بازاریابی محتوا

حتما این جمله به گوش شما هم خورده که، محتوا پادشاه است! اما باور من این است که تولید و توزیع محتوا واقعا پادشاه است! سایت بدون محتوا مانند موتور جت بدون سوخت است. یک سایت هرچقدر هم که با به‌روزترین متدهای طراحی سایت پیاده‌سازی شده باشد، اما در تولید محتوا ضعیف عمل کرده باشد، برای موتورهای جستجو اهمیتی ندارد.

امروزه با رشد و پیشرفت هوش مصنوعی موتورهای جستجو دیگر نمیتوان به کمک لینک سازی، تبلیغات و روش هایی که هزینه بالایی دارند، در موتور جستجو درخشید! چرا که گوگل همواره به سایت‌هایی که محتوای مفید و دائمی تولید می‌کنند اهمیت میدهد.

سفارش خدمات تولید محتوا تخصصی

مشتریان شما به دنبال استفاده از محصولات و خدمات شما هستند. در یک کسب و کار سنتی، فروشنده در هنگام خرید سعی میکند بهترین پیشنهاد را به شما کند. در واقع فروشنده با ایجاد ارتباط کلامی و بدون اینکه دو طرف متوجه شوند در حال تولید محتوا است.

 

در یک کسب و کار اینترنتی هم نمیتوانید صرفا به تبلیغات متکی باشید، چون فقط تا زمانی که پول برای تبلیغات تزریق کنید، پاسخگو خواهد بود. اما اگر این هزینه را صرف سفارش تولید محتوا کرده و مدتی زمان بدهید، خوانندگانی که از محتوای شما استفاده میکنند، به مشتری واقعی و دائمی شما تبدیل خواهند شد. محتوای تولید شده تا همیشه ماندگار بوده و بر خلاف تبلیغات اینترنتی، صرفا یک بار برای همیشه هزینه آن را پرداخت میکنید.

تولید محتوا

چرا تولید محتوا پادشاه است؟

محتوا پادشاه است

۱) برای Search Engine Optimization یا SEO فوق العادست.

کیفیت بالا و محتوای غیر قابل کپی در یک وبلاگ تجاری به عنوان یک عنصر مهم در SEO و رتبه بندی موتور های جست و جو تاثیر قابل توجهی میگذارد.

اولا: محتوای منحصر به فرد که به طور منظم با ۳۰۰ – ۵۰۰ کلمه منتشر می شود ، لینک های داخلی به سایر مطالب مرتبط و کلمات کلیدی که به صورت طبیعی در متن قرار می گیرند به بهبود رتبه وبسایت به صورت ارگانیک و برای جستجو ها و کلمات کلیدی مرتبط کمک می کند. رتبه بالا در موتورهای جستجو در نهایت نام تجاری را بیشتر به مصرف کنندگان دیجیتالی که برای محتوایی خاص در موتورهای جستجو سرچ میکنند، نشان میدهد.

ثانیا: تولید و انتشار محتوای مداوم باعث افزایش اعتبار سایت می شود و فرصت هایی را برای ساخت یک پروفایل بک لینک مناسب ایجاد می کند.

۲) تعامل ایجاد میکند.

محتوای خوب چه در قالب یک پست در وبلاگ؛ چه در قالب یک بروزرسانی در شبکه های اجتماعی، کاربران را تشویق میکند تا با آن نام تجاری تعامل کنند. فرقی ندارد که متوجه آن بشوند یا نشوند.

اگر یک محتوا واقعا خوب باشد کاربران از محتوا استفاده خواهند کرد، پیام نام تجاری شما را درک خواهند کرد و شاید حتی نظر بگذارند، آن را لایک کنند و قطعه ای از آن را به اشتراک بگذارند. اما اگر یک محتوا واقعا خوب نباشد، کاربران از آن ها عبور می کنند و محتوا در سیاه چاله ای به نام فضای مجازی ناپدید می‌شود.

برای تشویق به تعامل بیشتر و ایجاد یک رابطه دو طرفه با مصرف کننده از طریق بازاریابی محتوا باید اطمینان حاصل شود که همه محتوا از طریق کانال های رسانه‌های اجتماعی منتشر می شود و کاربر به راحتی می‌تواند آن را به اشتراک بگذارد.

۳) فروش و بازدید بیشتری ایجاد میکند.

در یک بازار اشباع محتوای خوب، نام تجاری را صاحب شهرت و قدرت می نماید که به افزایش تولید و افزایش فروش منجر می شود و باعث می شود مصرف کننده بیشتر در معرض نام تجاری قرار گیرد. محتوای خوب به طور کلی کمتر از یک پیام تبلیغاتی حس فروش را در مصرف کننده ایجاد می کند و به مصرف کننده این فرصت را میدهد تا بدون نگرانی با نام تجاری تعامل کند. غرق کردن مصرف کنندگان در یک محتوای محصول محور میتواند تاثیر منفی بر رابطه آنها با نام تجاری داشته باشد درحالی  که یک سر مقاله خوب این رابطه را افزایش میدهد و یک مصرف کننده را به مشتری نام تجاری تبدیل میکند.

۴) برای محصول یا خدمت شما ارزش افزوده می آورد.

محتوایی که در محصول ارزش افزوده ایجاد میکند به طور کلی توسط مصرف کننده مورد توجه قرار میگیرد. زیرا این محتوا مشکلی از مشکلات روزمره زندگی آنها را برطرف کرده و یا یک چیز جدید به آنها یاد میدهد. این ارزش نا محسوس است و ارزش مستقیم مادی ندارد با این حال این  محتوا با توجه به مدل کسب و کار و رابطه بین نام تجاری و مصرف کننده بسیار ارزشمند و غیرقابل قیمت گذاری است.محتوایی که برای مصرف کنندگان از طریق پست های وبلاگ ، فیلم های آموزشی و وبینار های ایده ال ارزش افزوده ایجاد میکند با ارزش ترین نوع محتواست.

۵) ترافیک صفحه وب را افزایش میدهد.

نه تنها محتوای با کیفیت اصل برای  SEO   فوق العادست بلکه راه بی نظیر برای جذب ترافیک به وبسایت و نگه داشتن مصرف کنندگان برای مدت زمان طولانی تری در سایت است.به عنوان مثال یک وبسایت با یک صفحه اصلی و یک صفحه تماس نرخ پرش بیشتر، تعداد بازدید صفحات کمتر و تعامل کمتری با کاربر دارد ، بازده صفحات محدود و تعامل بسایر کمی را دریافت میکند ، در حالی که یک وب سایت با وبلاگ شخصی با تعداد زیادی از مطالب جذاب بر روی کاربر تاثیر می گذارد و او را تشویق میکند تا در تعامل با سایت و بازدید از صفحات چندگانه باشند.

مراحل تولید محتوای خوب و حرفه ای

مراحل تولید محتوا

 

وقتی بحث از سئو و رتبه بندی سایت‌ می شود، خیلی از متخصصان، از معیارهای گوگل برای افزایش رتبه سایت حرف میزنند، در مقابل متخصصان دیگری هم هستند که از کاربر، تجرب کاربری و معیارهای مربوط به کاربر حرف میزنند.

سوال : برای افزایش رتبۀ سایت معیارهای گوگل مهم ترند یا کاربر؟ 

پاسخ های متفاوتی میدهند ولی ما میگوییم که گوگل و کاربر در حقیقت یک هدف را دنبال میکنند و آن هم پیدا کردن یک محتوای باکیفیت است.

سوال: چرا گوگل در میان تمام موتورهای جستجو این چنین موفق عمل کرده است؟

یک دلیل بسیار ساده؛ کاربر. چون گوگل فقط و فقط کاربر را در نظر میگیرد. تمام الگوریتم‌ های گوگل بر اساس رفتار کاربران به روز می شوند. حالا این کاربر میتواند یک کسب و کار باشد یا کاربر عادی یک وبمستر حرفه ای.

یک محتوای خوب در بازاریابی محتوا، چیزی بیش از کنار هم قرار دادن تعدادی واژه است. امروزه کسب و کارها در صنایع مختلف به طور مرتب به تولید پست های بلاگ، شبکه های اجتماعی، کتاب الکترونیکی و … می پردازند. با توجه به تولید انبوه محتوا در کسب و کارهای مختلف، مطرح شدن و مورد توجه قرار گرفتن محتوای شما کاری دشوار محسوب می شود، اما غیرممکن نیست. بین یک محتوای خوب و محتوای متوسط، تفاوت هایی وجود دارد که در صورت آگاهی از ویژگی های محتوای خوب، میتوانید در جهت آن تلاش کنید تا به محتوای برجسته و موثری دست یابید.

تعرفه تولید محتوا

تعرفه تولید محتوا

 

نوع پلن

پلن برنزی

پلن نقره ای عادی

پلن نقره ای حرفه ای

پلن طلایی

انتشار ۱۵ مطلب در ماهانتشار ۳۰ مطلب در ماهانتشار ۳۰ مطلب در ماهانتشار ۶۰ مطلب در ماه
 هر مطلب شامل ۷۰۰ تا ۱.۰۰۰ کلمه هر مطلب شامل ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ کلمه هر مطلب شامل ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ کلمه هر مطلب شامل ۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ کلمه
 رعایت اصول نگارشی رعایت اصول نگارشی رعایت اصول نگارشی رعایت اصول نگارشی
 سئو و بهینه‌سازی محتوا سئو و بهینه‌سازی محتوا سئو و بهینه‌سازی محتوا سئو و بهینه‌سازی محتوا
 ارائه استراتژی محتوا ارائه استراتژی محتوا ارائه استراتژی محتوا ارائه استراتژی محتوا
تعرفه و قیمت تولید محتوا

۳۹۹/۰۰۰ هزار تومان

۱/۳۹۹/۰۰۰ هزار تومان

۱/۸۹۹/۰۰۰ هزار تومان

۲/۸۹۹/۰۰۰ هزار تومان

کدام سرویس را میخواهید؟کلیک کنید…

ثبت سفارش

ثبت سفارش

ثبت سفارش

ثبت سفارش

طراحی و پیاده‌سازی برنامه استراتژی محتوا

مسئله مهم در بازاریابی تولید محتوا، تحقیق روی کلمات کلیدی هدف است تا مخاطبان و مشتریان شما از طریق موتورهای جستجو به آن برسند. ما با بررسی جامع و دقیق سایت (وبلاگ) شما، بر روی تمامی کلمات کلیدی که منجر به رسیدن مشتری به شما خواهد شد تحقیق می‌کنیم. سپس بر اساس کلمات کلیدی که بیشترین ورودی را خواهند داشت شروع به تولید محتوا خواهیم کرد تا محتوا را بر اساس اصول سئو و بهینه سازی سایت تولید کنیم.

اولین مرحله از فرآیند توزیع محتوا از درون خود سایت آغاز می‌گردد. تیم ما با دارا بودن سال‌ها تجربه، سایت(وبلاگ) شما را مورد بررسی قرار داده و با مشخص کردن مسیری که موتورهای جستجو از طریق آن به ساختار کسب و کار شما پی خواهند برد، توزیع محتوا را برای موتور جستجو ساده‌تر می‌کنیم. جدایی از این مسئله بر روی رابط کاربری سایت نیز فرآیند را به گونه ای به شما نمایش خواهیم داد تا کاربران مدت زمان بیشتری در سایت شما به گشت و گذار بپردازند. همچنین در ساختار خود محتوا نیز این ساختار به منظور توزیع بهتر محتوا رعایت میگردد.

تا زمانی که پرسونای مخاطب خود را درک نکرده باشید و ندانید که مخاطب شما از چه طریقی می تواند به مشتری شما تبدیل شود، با شکست مواجه خواهید شد. تیم ما با ارائه مشاوره رایگان، پیشنهاد تولید محتوا را به گونه ای برای شما برنامه‌ریزی می‌کند که بر اساس شناخت مشتریان و بازار هدف شما خواهد بود؛ در نتیجه در زمانی کوتاه نتیجه محتوای تولید شده را خواهید دید.

محتوای تولید شده در وب سایت (وبلاگ) شما باید بر اساس یک برنامه زمان‌بندی درست منتشر شود. این موضوع به کسب و کار شما مربوط است که هر کسب و کار می بایست یک برنامه زمانی مشخص و دقیقی را به منظور دریافت بیشترین تاثیر اتخاذ نماید. پس از به اتمام رسیدن فرآیند تولید محتوا، این برنامه ریزی را در یک فایل جدا برای محتوای تولید شده برای شما مشخص میکنیم که با رعایت این نکته می‌توانید نتیجه خوبی از بازاریابی محتوایی بگیرید.

اطلاعات حساب و شماره کارت

بانک انصار

شماره کارت : ۳۷۴۶ ۹۸۴۵ ۸۱۱۰ ۶۲۷۳

صاحب حساب : صادق امیدی – بانک انصار

شماره تماس : ۰۹۱۹۰۱۶۵۸۰۵

پرداخت آنلاین عروس ما

فرم تماس باما
تماس باما عروس ما

اینکه از خدمات ما استفاده میکنید نهایت تشکر و قدردانی را داریم؛ما همواره در عروس ما در تلاشیم تا بتوانیم بهترین تجربه ها را برای شما کاربران و مشتریان عزیزمان به ارمغان بیاوریم.

مدیریت عروس ما

صادق امیدی