مژه های بلند و پرپشت

پرپشت کردن مژه ؛ ۳ راهکار شگفت انگیز و ارزان برای پرپشت کردن مژه ها!

بنر تبلیغاتی سوپر نوین

تبلیغات

پرپشت کردن مژه ؛ جهان زیبایی همیشه به دنبال مژه های بلند و پرپشت است. هیچ پایانی برای نوآوری های جدید جدید، فرمول های رشد شیمیایی وجود ندارد. اما چه میشد اگر یک راه حل ارزان تر،جامع و طبیعی وجود داشت؟ بیایید درباره روغن ها صحبت کنیم.

روغن نارگیل، روغن بادام و روغن زیتون در اینترنت به عنوان ضربه نهایی شناخته شده اند.ادعا این است که آنها کمک میکنند تا شما مژه های طولانی تر، سالمتر و قویتری داشته باشید. اینها برخی از حقایق هستند.باما در ادامه این مقاله از بخش آرایش و زیبایی مجله “عروس ما” همراه باشید.

روغن زیتون

۱) روغن زیتون

روغن زیتون خیلی بیشتر از یک جز تشکیل دهنده در سس پستو است. به طور معمول از فشار دادن کل زیتون،ویتامین های غنی از E و K و حتی کلروفیل خارج می شود و این ویتامین های طبیعی،مرطوب کننده مژه ها هستند و آنها را تغذیه میکنند.

آنتی اکسیدان و ویتامین E به طور خاص، در برابر رادیکال های آزاد مژه ها را محافظت میکنند که فولیکول مژه ترشحی مو آسیب نبیند و مانع رشد نشود.روغن زیتوان باعث می شود تا مژه های شما از عناصر تاثیرگذار حفظ شوند و باعث میشود که مژه هایتان بلند و ضخیم شوند.

سعی کنید کمی روغن زیتون را به مژه های خود بزنید و آن ها را ماساژ دهید.که شما اینکار را میتوانید به کمک یک برس مژه انجام دهید و روغن بزنید.

روغن بادام

۲) روغن بادام

در افسانه ها آمده است که روغن بادام در مصر باستان برای تشویق رشد مو و جلوگیری از طاسی سر مورد استفاده قرار گرفته است.

مقالات مرتبط  آموزش تهیه رنگ موی بنفش با 5 فرمولاسیون مختلف و جذاب (100% کاربردی)

جالب است بدانید که روغن بادام پر از چربی های تک اشباعی، ویتامین E، منیزیم و کلسیم است که روغن بادام باعث تغذیه و تقویت مژه های شما می شود.

شما میتوانید از یک برس به همراه کمی روغن بادام برای مالیدن به موی مژه هایتان استفاده کنید و پس از مدتی تغییرات شگفت انگیزی را در مژه های خودتان مشاهده کنید.

روغن نارگیل

۳) روغن نارگیل

یک درمان طبیعی محبوب دیگر،استفاده از روغن نارگیل است که پر از اسیدهای چرب است که به آن اجازه میدهد به راحتی به درون موهای مژه شما نفوذ کند و جذب شود.

این به این معنی است که قادر به ارائه رطوبت بیشتر و طولانی تر از دیگر روغن ها است. همچنین میتواند از،از دست رفتن پروتئین و آسیب مژه ها جلوگیری شود که منجر به داشتن مژه های ضخیم تر، طولانی تر و باعث جلوگیری از افتادن می شود.

هم چنین برای استفاده در اطراف ناحیه چشم ظریف بسیار مهربان و ایمن است،نه فقط مژه ها را تغذیه میکنید، بلکه پوست اطراف چشمتان را نیز صاف و شفاف میکنید.

در نهایت روغن نارگیل یکی از معدود مواد طبیعی است که شامل تری اسید لاریک است که مزایای ضد میکروبی و ضد قارچی را فراهم میکند. این اسیدها، پوست اطراف ناحیه چشم را از عفونت، سوزش و التهاب محافظت میکنند.

دارندگان و زنندگان ریمل مژه و ابرو میتوانند خوشحال باشند که یک روغن نارگیل کوچک میتواند خطر انتقال باکتری را به مژه ها کاهش دهد.

سعی کنید روغن نارگیل کمی در امتداد خط مژه خود بمالید و یا آن را با استفاده از یک چوب ریمل یا برس کوچک به روی مژه های خود بمالید.

 

[تعداد: 1   میانگین:  5/5]
عروس ما در اینستاگرام