طراحی دکوراسیون داخلی مزون لباس عروس لاکچری

۲۶ مدل دکوراسیون مزون لباس عروس + ۸ نکته طراحی دکوراسیون مزون عروس

بنر تبلیغاتی سوپر نوین

تبلیغات

یک مزون لباس عروس زیبا میتواند یک نوعروس را ترغیب کند،رویایی که برای مراسم عروسی خود در سر دارد تنها با خرید از این مزون محقق خواهد شد. اگر چه مزون عروس باید حاوی مقادیر زیادی اجناس و لباس های مربوط به عروس و مراسم عروسی باشد تا با سلایق، سبک ها و سایزهای مورد نظر نوعروسان مختلف هماهنگی داشته باشد، اما دکوراسیون مزون نیز باید طوری طراحی شود که توجه افرادی که در داخل خیابان هستند را نیز به خود جلب کند.

به طوری که دل شان بخواهد وارد مزون شده و لباس عروس های موجود در آن را  امتحان کنند. از این رو ترکیب کردن رنگ‌های ملایم و روشن، استفاده از طرح های مدرن و آرامش بخش کردن فضای داخلی مزون باعث خواهد شد که نوعروسان و همراهان آنها از حضور در مزون شما احساس خوبی داشته باشند و بسیار راحتتر لباس مورد نظرشان را پسندیده و از شما خرید کنند.باما در ادامه این مطلب از بخش دکوراسیون داخلی مجله عروس ما همراه باشید.

دکوراسیون داخلی مزون لباس عروس 2020

۸ نکته مهم در طراحی دکوراسیون داخلی مزون لباس عروس

۱) دیوارها و سقف را با استفاده از رنگ های ملایم و آرامش دهنده رنگ آمیزی کنید.

رنگ ملایم و روشن مانند کرمی یا قهوه ای روشن باعث می شوند که لباس های داخل مزون جلوه ی بیشتری داشته باشند.اگر میخواهید از کاغذ دیواری استفاده کنید بهتر است از طرح های گلدار تک رنگ استفاده کنید مانند گل های سفید روی یک زمینه ی کرم رنگ.

۲) از پرده های بلند در پنجره ها استفاده کنید.

بهتر است پنجره های رو به بیرون را بلوکه نکنید تا مشتریان بتوانند نمای بیرون از پنجره را ببینند. برای رنگ پرده های مزون نیز یک رنگ روشن ساده که چشم نواز است استفاده کنید.از همین رنگ نیز برای پرده اتاق های پرو استفاده کنید.

۳) از آینه‌ های تمام قد با تزیینات طلایی یا قاب های چوبی استفاده کنید.

تعدادی آینه ی بزرگ دارای تزئینات طلایی یا با قاب های چوبی را در فضاهای باز روی دیوارها نصب کنید تا عروس و همراهان او  بتوانند نمای کاملی از لباس عروسی که به تن کرده است داشته باشند. در صورت امکان در گوشه های مزون عروس نیز آینه نصب کنید تا عروس بتواند از چند نما لباس عروس خود را بررسی کند.

مقالات مرتبط  چگونه و چطور با کمترین هزینه تغییر دکوراسیون بدهیم؟

۴) در مزون خود از لوسترهای زیبا یا لامپ های جذاب استفاده کنید.

لوسترها و لامپ های زیبا را میتوانید از سقف آویزان کنید یا آنها را روی دیوار نصب کنید تا نور لازم برای مزون خود را فراهم کنید.در نمایشگاه اصلی خود که ممکن است همراهان نوعروس در آنجا بنشینند،از لامپ های رومیزی استفاده کنید.

۵) فضاهای خالی موجود در دیوارها را با قفسه های شیشه ای پر کنید.

در فضاهایی از دیوارها که خالی است میتوانید تعدادی قفسه ی شیشه ای قرار داده و اجناسی مانند تاج عروس، روبند یا جوراب کشی روی آنها بگذارید یا تصاویری زیبا از عروس های قبلی که از شما خرید کرده اند و حتی طرح های زیبایی از طراحان لباس عروس را روی دیوار نصب کنید. از قرار دادن وسایل شخصی روی دیوار خودداری کنید تا مزون شما حرفه ای و درجه یک به نظر برسد.

۶) از تابلوها یا نقش های ابریشمی یا گلدار در تمامی فضاهای مزون عروس خود استفاده کنید.

میتوانید تابلوهایی شبیه تابلوهای اصیل هنرمندان و تصاویر گلدار را در فضاهای مختلف مزون و روی میزها و دیگر جاها قرار دهید. استفاده از گل و گلدان های زیبا در محیط مزون میتواند جو آرام بخشی به فضای آن ببخشد. در ضمن میتوانید از گل ها و گلدان های با رنگ روشن استفاده کنید تا با ملایمت رنگ دیوارها و پرده ها هماهنگی داشته باشد.

۷) لباس عروس های جدید و قشنگ خود را در معرض دید قرار دهید.

بهتر است آن دسته از لباس عروس های جدید و زیبایی که نوعروس ها از دیدن آنها شگفت زده می شوند را در نمایشگاه مرکزی و در وسط سالن مزون لباس عروس در معرض دید قرار دهید به طوری که مشتریان از پنجره ی رو به خیابان و از بیرون مغازه نیز بتوانند آنها را ببینند.

مقالات مرتبط  دکوراسیون منزل به سبک فرانسوی ها (شاید دکوراسیون خاص شما باشد)!

استفاده از مانکن های چوبی و پلاستیکی میتواند احساس گرمی را به لباس عروس ببخشند در صورتی که استفاده از مانکن های فلزی ظاهری مدرنی را به لباس عروس خواهد داد. ترتیب این تزئینات را هر چند وقت یکبار عوض کنید تا طراحی مزون لباس عروس شما دچار یکنواختی و کسل کنندگی نشود.

۸) تعدادی صندلی یا کاناپه ی نرم و راحت را نزدیک اتاق های پرو قرار دهید.

با قرار دادن تعدادی صندلی یا مبل راحتی در نزدیکی اتاق های پرو به مشتریان اجازه خواهید داد که در صورت خستگی یا در شرایط انتظار استراحت کنند.همچنین بهتر است میزهای کوچکی را در این محل یا محل صندوق مزون قرار دهید. روی این میزها رومیزی هایی بکشید که با رنگ پرده ها و دیوارها تضاد مناسبی داشته باشد.

۲۶ مدل دکوراسیون داخلی مزون لباس عروس ۲۰۲۰

در ادامه این مطلب هم ۲۶ مدل دکوراسیون داخلی مزون لباس عروس را برای شما قرار داده ایم که میتوانید از این مدل ها الگوبرداری کنید و مزون عروس خودتان را خاص تر از همه مزون های دیگر کنید.

دکوراسیون داخلی فروشگاه مزون عروس

دکوراسیون داخلی مزون لباس عروس 2020

دکوراسیون داخلی مزون لباس عروس ساده

دکوراسیون داخلی مزون لباس عروس

دکوراسیون داخلی مزون لباس

دکوراسیون فروشگاه لباس عروس

دکوراسیون فروشگاه مزون لباس عروس

دکوراسیون کلاسیک مزون لباس عروس

دکوراسیون مدرن مزون لباس عروس

دکوراسیون مزون عروس

دکوراسیون مزون لباس عروس شیک

دکوراسیون مزون لباس عروس

طراحی دکوراسیون داخلی مزون عروس

طراحی دکوراسیون داخلی مزون لباس عروس کلاسیک

طراحی دکوراسیون داخلی مزون لباس عروس لاکچری

طراحی دکوراسیون داخلی مزون لباس عروس

طراحی دکوراسیون فروشگاه مزون عروس

طراحی دکوراسیون مزون لباس عروس لاکچری

طراحی مزون لباس عروس

مدل دکوراسیون داخلی مزون لباس عروس شیک

مدل دکوراسیون داخلی مزون لباس عروس

مدل دکوراسیون فروشگاه مزون لباس عروس

مدل دکوراسیون مدرن مزون لباس عروس

مدل دکوراسیون مزون لباس عروس کلاسیک

مزون لباس عروس زیبا

مزون لباس عروس شیکاین مقالات مرتبط را هم بخوانید….

[تعداد: ۱   میانگین: ۵/۵]
عروس ما در اینستاگرام