درباره عروس ما

وبسایت عروس ما با هدف ارائه بهترین خدمات در زمینه مشاغل عروسی فعالیت خودش را شروع کرده است،ما در تیم عروس ما به دنبال سودآوری بیشتر برای کسب و کارها هستیم.ماهیت و هدف بلند تیم ما این است که بتوانیم برندهای شخصی افراد را بزرگ کنیم و در معرض دید و نمایش عموم مردمی که به دنبال استفاده از خدمات این کسب و کارها هستند بتوانند به آنها دسترسی پیدا کنند.

از این رو که برای تیم عروس ما کیفیت کاری از اهمیت بالایی برخوردار است و ما برای زمان مخاطب ارزش قائل هستیم،تنها کسب و کارهای را که دارای کیفیت و خدمات و کادر مجرب باشند قبول میکنیم و آنها را به مخاطبین پرتعداد عروس ما نمایش میدهیم.

چشم انداز عروس ما

درباره ما

ما یک مجموعه با چشم انداز بلند هستیم،ما به دنبال جلب اعتماد و رضایت مخاطبان و همکاران خودمان هستیم.چشم انداز تیم عروس ما این است که بتواند به کمک شما عزیزان یک وبسایت جامع و کاربردی و در عین حال موثر را برای صاحبین کسب و کارها و مخاطبین ارزشمندش ایجاد کند.ما به دنبال این هستیم که بتوانیم فضای را در بستر وب ایجاد کنیم که عروس و دامادهای عزیز بعد از کلی تحقیق بتوانند بهترین مجموعه ها را در عروس ما بررسی و برای مراسم خودشان انتخاب کنند و از خدمات آنها استفاده کنند.

ما برند سازی میکنیم نه تبلیغات!!

تبلیغات هدفمند عروس ما

تمامی ما در دنیای امروزی میدانیم که تبلیغات چقدر سودمند است و اگر تبلیغات نکنیم جای در بین رقیبان در دنیای امروزی نخواهیم داشت،پس میتوان گفت تبلیغات بقای یک مجموعه را تضمین میکند.

اما تیم ما بر این باور است که تبلیغات باید در راستای برند سازی باشد،ما در عروس ما علاوه بر تبلیغات کسب و کارها به برند سازی تک تک مجموعه ها میپردازیم؛تیم ما برای هر کسب و کاری که قصد همکاری با عروس ما را داشته باشد یک صفحه ای اختصاصی با محتوا و گرافیک اختصاصی طراحی میکند تا برندی در خور و شایسته مجموعه ها باشد.

بنیان گذار عروس ما

arousema

وجود محتواهای بی کیفیت در بستر وب و وجود کسب و کارهای آنلاین نصفه و نیمه ما را به فکر فرو برد تا با تاسیس یک سایت کامل و جامع به تمامی عروس و دامادهای عزیز و دیگر افراد کمک کنیم تا آنها بتوانند بهترین جواب ها را در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون دغدغه پیدا کنند.

از این رو علاوه بر ارائه محتوای باکیفیت همیشه دوست داشتم بتوانم به طریقی کمکی به کسب و کارها در بازار اقتصاد فعلی نامتعادل کشورمان کنم و مخاطبینی داشته باشم که به صاحبین کسب و کارها معرفی کنم تا به پویاتر شدن اقتصاد کسب و کارها کمکی کنم که به لطف خدای بزرگ و کمک دوستان و همراهان عزیز و گرانقدرم توانستیم مجموعه عروس ما را راه اندازی کنیم.هدف ما بزرگتر از آن چیزی است که امروز هستیم و ما یک مسیر برای آینده شغلی خودمان ترسیم کرده ایم که در ادامه و با گذشت زمان و تلاش های پی در پی تیم دلسوز مجموعه تمامی این اهداف را محقق میکنیم.

صادق امیدی

با صادق امیدی بیشتر آشنا شوید.

 

  • بنیان گذار مجموعه عروس ما و انجمن عروس بانو
  • مدیر مجموعه omidceo
  • مشاور کسب و کارهای اینترنتی
  • متخصص بازاریابی شبکه های اجتماعی
  • مجری کمپین های تبلیغاتی در بستر وب
  • متخصص سئو SEO متناسب با الگوریتم های جدید گوگل
  • متخصص SEO داخلی on page و خارجی off page
  • متخصص دیجیتال مارکتینگ
  • متخصص تولید محتوا با سئو ارگانیک Organic Serp
  • طراح و توسعه دهنده وب