ایده دکوراسیون خانه های کوچک

۶ ایده طراحی دکوراسیون داخلی خانه های کوچک که شما باید بدانید

بنر تبلیغاتی سوپر نوین

تبلیغات

طراحی دکوراسیون خانه های کوچک ؛ همانطور که معماران بیشتری پتانسیل خانه های کوچک را مورد بررسی قرار میدهند، یافتن راه هایی برای بهینه سازی فضای داخلی کوچک یک منطقه رو به رشد برای طراحان است.برخی از طرفداران خانه های کوچک که با کم کردن سادگی و بهره وری زندگی میکنند، به ما این امکان را میدهد که بر آنچه اهمیت دارد تمرکز کنیم. آیا می توان این پاسخ را به عنوان پاسخ مطرح کرد؟

شرایط زندگی شما هر چه که باشد، راه های زیادی برای ایجاد یک خانه کوچک با دکوراسیون داخلی شیک وجود دارد. اگر فضا در یک حق بیمه قرار دارد، در این مطلب برخی از بهترین راه حل های طراحی دکوراسیون داخلی برای یک خانه کوچک وجود دارد که ما در این بخش از دکوراسیون داخلی مجوعه عروس ما به آن میپردازیم.

۶ ایده دکوراسیون داخلی خانه های کوچک

آینه بزرگ در دکوراسیون داخلی خانه های کوچک

۱) آینه

آینه ها یکی از ساده ترین راه ها برای ایجاد توهم یک اتاق بزرگتر هستند، به خصوص اگر مستقیماً در مقابل یک پنجره قرار گیرند. در این فضای داخلی توسط استودیوی طراحی کالیفرنیا Amber Interiors، یک آینه بزرگ به سبک یکپارچه سازی با سیستم عامل یک بیانیه جسورانه در راهرو بیان می کند.

روشنایی خانه های کوچک

۲) نورپردازی زیاد یا روشنایی زیاد

هرچه دیوارها به هم نزدیک تر باشند خانه کوچکتر به نظر میرسد به همین دلیل است که ما دیوارها را به رنگ سفید می کنیم که این امر باعث می شود تا دیوارهای خانه کوچک ما باعث نشود فضای خانه مان کوچک دیده شود.تصویری که در بالا مشاهده می کنید یک آپارتمان در سوئد است که طراح آن یک طراح استرالیایی بنام Frag Woodall می باشد و او آمده است از نور زیاد برای آشپزخانه و اتاق نشیمن استفاده کرده است تا روشن و جادار به نظر برسد و همچنین کمبود عدم وجود پنجره نمایان نباشد.

مقالات مرتبط  دکوراسیون منزل به سبک فرانسوی ها (شاید دکوراسیون خاص شما باشد)!

انتخاب مبلمان مناسب برای خانه های کوچک

۳) انتخاب مبلمان با پایه های بلند

همیشه به یاد داشته باشید که وجود مبلمان در خانه باعث کوچک شدن فضا می شود بخصوص مبلمانی که با کف سالن شما همسطح می شوند،پس بهترین و مناسبترین مبل برای اتاق نشیمن خانه کوچک شما استفاده از طرح کلاسیک مبلمان با پایه های ۱۰ تا ۱۵ ساتنی متری می باشد که از کف سالن شما فاصله داشته باشد و وجود این فاصله و دیده شدن زیر مبلتان باعث می شود خانه شما بزرگ تر دیده شود.

چیدمان اثاثیه در خانه های کوچک

۴) ساماندهی درست اثاثیه

ساماندهی خوب احتمالاً و یقیاً اولویت شماره یک خانه های کوچک است.در خانه های کوچک نسبت به خانه های بزرگ داشتن دانش چیدمان از اهمیت بالاتری برخوردار است به این دلیل که شما در خانه های بزرگ فضا به اندازه کافی دارید و میتوانید هر بلای سر دکوراسیون اتاق نشیمن و اتاق خواب تان بیاورید اما این مسئله در دکوراسیون خانه های کوچک با اتاق خواب های کوچک و کم فضا کاملا متفاوت است و شما علاوه بر داشتن هوش و ذکاوت در چیدمان باید بدانید چه اثاثیه ای بخرید که فضای شما را زیاد اشغال نکند و بهترین استفاده را از فضای کم انجام دهید که این یک امر مهم در طراحی دکوراسیون داخلی خانه های کوچک می باشد.

میزکار خانه های کوچک

۵) میز کار یا ناهارخوری تاشو

استفاده از قفسه های تاشو برای میزکار و ناهارخوری میتواند ایده مناسبی برای خانه های با فضای کم باشد که همانطور در تصویر بالا می بینیند میتوانید شما هم یک مدل به همین صورت برای خانه خودتان اجرا کنید تا فضای شما را الکی پرت نکند و بتواند در مواقع نیاز آن را باز کنید و استفاده کنید.

مقالات مرتبط  دکوراسیون اتاق خواب ؛ 7 ایده مبتکرانه و همه کاره برای اتاق خواب

دکوراسیون داخلی خانه های کوچک

۶) طراحی داخلی حرفه ای

ما در تصویر بالا که برای شما قرار داده ایم میتوانید هوش و ذکاوت طراح را ببنینید که با وجود کمبود فضا چه کاری کرده است،او در خانه ای که حتی اتاق خواب ندارد یک بخش خواب کوچک که فقط برای استراحت است طراحی کرده است و این میتواند بهترین و ایده ال ترین مدل در فضای کاملا محدود باشد؛پس دوستان عزیز وجود طراحان با ذهن های پویا و هوشمند میتوانند به شما در طراحی دکوراسیون خانه کوچکتان کمک شایانی کنند و به شما بهترین نوع طراحی دکوراسیون داخلی را هدیه دهند.

امیدواریم از این شش نکته ای که همیشه با چالش ها روبرو بوده به شما توضیح دهیم که چگونه میتوانید این کابوس نبود فضا را برای همیشه از بین ببرید،از اینکه همراه ما بوده اید سپاسگذاریم.این مقالات مرتبط را هم بخوانید….

[تعداد: 1   میانگین:  5/5]
عروس ما در اینستاگرام