آرایش عروس : ۲۷ مدل آرایش عروس خاص و جدید ۲۰۲۰

بنر تبلیغاتی سوپر نوین

تبلیغات

مدل آرایش عروس ؛ روز عروسی شاید یکی از مقدس ترین و باشکوه ترین روز زندگی هر انسانی باشد. فرقی نمیکند مرد باشید یا زن، روز عروسی برای هر کسی یک روز ویژه است، که محال است خاطرات این روز از ذهن کسی بیرون برود. برای یک زن، روز عروسی بیشتر از هر چیزی اهمیت دارد. عروس دوست دارد در این روز زیبا باشد و زیبا دیده شود. عروس ما در این مطلب از بخش آرایش و زیبایی ۲۷ مورد از بهترین آرایش عروس ها را برای شما گردآوری کرده است که در ادامه خواهید دید.

نکات مهم در آرایش عروس

  1. حتما سه هفته قبل از روز عروسی، بصورت آزمایشی یک بار آرایش شوید. از آرایشگر خود بخواهید که مدل آرایشی که قرار است در روز عروسی اعمال کند را، چند هفته قبل از آن بصورت آزمایشی برای شما ترتیب دهد.
  2. در این جلسه حتما یک لباس سفید مثل تیشرت یقه باز بپوشید. تا بهترین فرم آرایش روی صورت شما دیده شود.
  3. برای آرایشگر بهتر است که عروس یک مدل از آرایش مدنظر خود را ارائه دهد. اگر از مدل آرایش عروس خاصی خوشتان آمده حتما سعی کنید یک عکس از آن را تهیه کنید و به آرایشگر بدهید.
  4. برای پنهان کردن لکه های تیره و نامناسب خود از کانسیلرها و اصلاح کننده های با کیفیت استفاده کنید.
  5. آرایش عروس شما باید از چنان کیفیتی برخوردار باشد که به خوبی بتواند با رنگ لباس عروس شما ست شود.
  6. مهمترین قسمت آرایش عروس ، رنگ پوست شما  است. اندازه چشم ها، لب ها و سایر بخش های بدن قابل تغییر نیست. و نمیتوان کار خاصی در خصوص آن ها انجام داد. اما پوست می تواند مراقبت شود و بهترین نوع آرایش را روی آن پیاده کرد. اگر پوست مراقبت شده باشد و در حالت ایده آل قرار بگیرد قطعا یک روز خوب را در عروسی خود پشت سر خواهید گذاشت.
  7. حتما بهترین مدل مو را برای تکمیل آرایش خود داشته باشید. بافتن موهای شما یا فر کردن مو ایده خوبی است.
مقالات مرتبط  لباس عروس ؛ راهنمای 0 تا 100 انتخاب لباس عروس شیک و مناسب

۲۷ مدل از بهترین آرایش عروس 

باما همراه باشید تا با این ۲۷ مدل آرایش عروس بیشتر آشنا شوید و یک مدل باب میل خودتان را انتخاب و برای بهترین روز زندگی تان انجام دهید.

این ها تنها ۲۷ مدل از بهترین آرایش و میکاپ های عروس بودند که شما هم میتوانید با الگو گرفتن از این مدل ها آرایش خیلی خاص و شیکتری را در شب عروسی خودتان تجربه کنید.برای دیدن مدل های بیشتر و آموزش های بیشتر به بخش آرایش و زیبایی عروس ما مراجعه کنید.این مقالات مرتبط را هم بخوانید….

[تعداد: 7   میانگین:  5/5]
عروس ما در اینستاگرام