مدل لباس عروس

۲۳ مدل لباس عروس جدید و شیک ۲۰۲۰ از نگاه خانم های ایرانی!

بنر تبلیغاتی سوپر نوین

تبلیغات

مدل لباس عروس ؛ عروسی یکی از زیباترین مراسم های یک زوج جوان در سراسر دنیا می باشدکه در هر مکانی آداب و رسوم خاصی برای خود دارد. یکی از بهترین قسمت های عروسی، نوع پوشش عروس و دامادها و مطابقت این نوع لباس ها با مد روز است.نکته اینجاست که همیشه این سوال مطرح است که چه لباس عروسی بپوشم که بیشتر برازنده من باشد. نوع لباس هایی که می خواهید شما باید بری عروسی بپوشید به فصل، آب و هوا، محل برگزاری و … بستگی داردکه شما باید واقعا همه ی اینها را در نظر بگیرید.

رابطه بین اندام شما با لباس عروس انتخابی

اندام ساعت شنی: لباس عروس مدل ماهی

در صورتی که عرض شانه ها، دور سینه و دور باسن سایز مشابهی داشته باشند و اندازه دور کمر ۲۵ درصد کمتر از دور باسن باشد، فرم اندام شما ساعت شنی است. برای این مدل لباس، ما مدل ماهی را پیشنهاد می دهیم.

لباس عروس مدل ماهی به زیبایی می تواند انحناهای بدن شما را نشان دهد. این مدل لباس از بالا تا زانو تنگ بوده و از زانو به پایین گشاد می شود، به همین دلیل برای افرادی که هیکل خوبی دارند مناسب است. معمولا پارچه این مدل لباس عروس از نوع طرح دار است و کار دست مثل سنگ ‌دوزی روی آن انجام نمی ‌شود.

لباس عروس برای اندام منحنی: لباس عروس یا پارچه های ابریشمی مدل ماهی

به جای اینکه بخواهید در تیم مقابل قرار بگیرید و این همه انحنا را لعنت کنید، بهتر است با آن ها کنار بیایید و و دوست شان داشته باشید. لباس عروس هایی که از پارچه های ابریشمی کلفت تهیه شده اند برای افرادی که چنین اندامی دارند، بسیار مناسب هستند. البته لباس‌ عروس هایی که در قسمت پایین ماهی شکل هستند نیز تضاد بین کمر کوتاه و باسن بزرگ و سینه ها را برجسته تر می کند.

اندام گلابی: لباس عروس دکلته

خانم هایی که اندام شان گلابی شکل است، شانه و سینه باریک اما پایین تنه، به خصوص باسن پهن تری دارند. برای این که تعادل در اندام این افراد حفظ شود، باید توجهات را به سمت شانه ها جلب کرد. از این رو لباس عروس های دکلته که شانه های شما را نمایان می کنند، بهترین انتخاب است. در این صورت چشم ها به سمت بالاتنه کشیده می شود و چاقی پایین تنه کمتر به چشم می آید.

مقالات مرتبط  انگشتر نشان ؛ راهنمای کامل خرید انگشتر نشان برای عروس

اندام سیبی شکل: لباس عروس یقه هفت

اگر نیم تنه ای پر و کمر کوتاه اما باسن لاغری دارند، لباس عروسی انتخاب کنید که یقه هفت باشد و در مقابل از انتخاب لباس هایی که قسمت جلوی سینه شان کار شده و جزئیات فراوانی دارد، جدا خودداری کنید. دامن های ساده و بلند گزینه های مناسب تری برای شما هستند چون بین نیم تنه بالا و پایین تعادل برقرار می کنند. این نکته درگوشی را هم به خاطر داشته باشید که بستن یک کمربند پهن نیم تنه بالای شما را بلندتر نشان خواهد داد.

اندام مثلثی وارونه: دامن پفی یا لباس عروس پف دار

اگر شانه های شما پهن تر از پایین تنه تان است، شما بدن مثلثی وارونه دارید. کلاسیک ترین شکل لباس عروس، لباسی با دامن پفی یا به اصطلاح پرنسسی است. این مدل کلاسیک و زیبا برای خانم هایی که اندامی مثلثی شکل دارند، مناسب است.

اگر لباس مدل پرنسسی را انتخاب کردید بهتر است از تاج ‌های کوتاه استفاده کنید. تور عروس برای لباس‌ های مدل پرنسسی هم بهتر است کوتاه باشد. یک لباس عروس مناسب با فرم و شکل اندام افرادی که بالا تنه پر دارند و لباس مدل پرنسسی را می‌پسندند لباس پرنسسی یقه هفت با آستین های بلند است تا بالا تنه را کشیده‌ تر نشان دهد.

اندام مستطیلی: مدل A-LINE

اگر شانه، کمر و باسن شما به یک اندازه است، بدن شما فرم مستطیلی شکل دارد. برای این منظور شما باید لباسی انتخاب کنید که روی منحنی های اندام شما تاکید کند. لباس عروس مدل A-LINE گزینه مناسبی برایتان خواهد بود.

این مدل لباس در قسمت بالا تنه چسبان است و از کمر به پایین و در قسمت دامن به تدریج حالت فون پیدا می کند. از آنجا که این مدل در قسمت کمر باریک می شود، بر منحنی های اندام تان تاکید می کند و شما را خوش اندام تر نشان می دهد.

افراد بلند قد: لباس عروس سبک پری دریایی

این افراد می توانند تقریبا هر نوع لباس که دوست دارند انتخاب کنند فقط باید از پوشیدن لباس های یک دست و ماکسی اجتناب کنند چرا که قد آن‌ها را بلندتر نشان می‌دهد. لباس های سبک پری دریایی برای افراد بلند قد ایده آل است.

مقالات مرتبط  پاپیون یا کراوات ؛ کدام مورد کراوات یا پاپیون برای شما مناسب است؟

اندام ریزنقش: لباس عروس بدون چین

برای این افراد لباس های ساده بهترین انتخاب است. لباس عروس بدون چین و بدون استفاده از مقدار پارچه خیلی زیاد اندام شما را درشت تر و بلندتر نشان خواهد داد. لباس های پیچیده و بزرگ برای این افراد مناسب نیست و آن ها را ریز نقش تر نشان می دهد، در واقع لباس های یکنواخت و باریک برای این افراد مناسب تر است.

لباس عروس برای کوتاه قدها: لباس عروس ساده و راسته

برای بلندتر جلوه دادن اندام تان از لباس هایی که دور کمر کمتری دارند، استفاده کنید. یک لباس ساده که به صورت راسته طراحی شده، انتخاب معقولی برای شماست. فقط دقت داشته باشید که هرچه قدر پارچه لباس ساده تر و از تزیینات و جزییات کمتری برخوردارباشد، بهتر روی بدن شما می نشیند و خودش را نشان می دهد. از دامن های پفی و پرحجم دوری کنید چرا که اندام تان را کوتاه تر نشان میدهد.

۲۳ مدل لباس عروس جدید و زیبا

در ادامه این مطلب از بخش راهنمای عروس مجله عروس ما ۲۳ مدل لباس عروس جدید را به شما معرفی میکنیم تا بتوانید برای خاص ترین شب زندگی خودتان بهترین مدل لباس عروس موجود را انتخاب کنید.

لباس عروس خوشگل

لباس عروس دانتل

لباس عروس آستین دار

لباس عروس بلند

لباس عروس پف دار جدید

لباس عروس پف دار

لباس عروس دنباله دار لاکچری

لباس عروس دنباله دار

لباس عروس زیبا

لباس عروس ساده

لباس عروس لاکچری

مدل لباس عروس ایرانی

مدل لباس عروس بلند

مدل لباس عروس جدید

مدل لباس عروس ساده

لباس عروس جدید ایرانی

مدل لباس عروس زیبا

مدل لباس عروس شیک

لباس عروس اروپایی

لباس عروس جدید اروپایی

لباس عروس مدل ماهی

مدل لباس عروس اروپایی

این مدل ها جز برترین مدل های موجود در بین خانم ها می باشد که ما در بخش راهنمای عروس مجموعه عروس ما به شما معرفی کردیم.نظرات خودتان را با ما در میان بگذارید.این مقالات مرتبط را هم بخوانید….

[تعداد: 8   میانگین:  5/5]
عروس ما در اینستاگرام