چگونه همسرم را عاشق خودم بکنم

۲۰ تکنیک منحصربفرد برای عاشق کردن و جذب مرد مورد علاقه خودتان!

بنر تبلیغاتی سوپر نوین

تبلیغات

عاشق کردن مرد و جذب مرد مورد علاقه ؛ چگونه یک مرد را عاشق خود کنیم ؟ دخترها همیشه عاشق مردهایی هستند که کاملا دیوانه آنها باشند یا به عبارتی آنها عاشق مردی هستند که دیوانه وار و عمیقا عاشقشان باشد. اما آیا این کار ساده ای است؟ نه،من فکر نمیکنم به آسانی بتوانید مردی را دیوانه ی خودتان کنید!

به نظر شما مرد جذاب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

اولین قدم برای رسیدن به راههای جذب مردان بررسی ویژگی ها و صفاتی است که شما همواره در مرد جذاب خود جستجو می کنید. برای جذب مردان مطمئن شدن از آنها به عنوان فردی که دوستش دارید و میخواهید باقی عمر را با او باشید، بسیار مهم است. شناخت شما از میزان تعهد همسرتان،شما را به جذب او نزدیک و نزدیک تر میکند.باما در ادامه این مقاله از “عروس ما” همراه باشید.

جذب مرد موردعلاقه۱) برای جذب مردان به دنبال منافع مالی نباشید…!

دختری که همیشه در کنار همسر خود باشد، بدون در نظر گرفتن موقعیت و اوضاع مرد خود، چگونه میتواند او را همیشه دوست بدارد؟ شما برای زن جذاب بودن ، باید به زندگی مرد علاقه نشان دهید همچنین به علاقه مندی ها و ارزش هایی که او در زندگی دارد. برای رسیدن به راه های جذب مردان، درباره شغل آنها صحبت کنید اما بیشتر به جنبه‌های پیشرفت آنان توجه کنید و نه به درآمد و منافع مالی آن.

۲) به خودتان اهمیت بدهید.

چگونه یک مرد را عاشق خود کنیم ؟ یک مرد عاشق دختری است که نیازهای او را بداند؛ او عاشق دختری است که صورت‌حساب‌های کارت اعتباری‌اش را بپردازد یا بیمه‌ی ماشین داشته‌باشد. مردها عاشق زنانی هستند که به ظاهرشان اهمیت میدهند. به خودتان اهمیت بدهید، خودتان را نسبت به او و نیازهایش در اولویت قرار دهید، چون عشق ورزیدن به خودتان مهم‌تر است. اگر نتوانید به خوتان عشق بورزید و توجه کنید، هیچکس دیگری هرگز این کار را نمیکند!

۳) بانویی پر رمز و راز باشید.

خانمی نباشید که همه چیز را یکباره رو میکند. به آرامی خودتان را نشان دهید. چیزهای مربوط به خودتان را رازگونه و مبهم نگه دارید. برای اینکه شماره تان را به او دهید چند روز معطل اش کنید. به آسانی او را به دوستان شبکه های اجتماعی تان اضافه نکنید. بگذارید قبل از این‌که با او بیشتر آشنا شوید درباره ی اینکه شما چه طور آدمی هستید فکر کند و دلتنگتان شود! مردها دیوانه‌ی دختری می شوند که پررمز و راز است.

۴) برای مردان هیچگاه نقش بازی نکنید.

مردان از بازی هایی که زنان برای توجه مردان دارند تا آنها را جلب خود کنند آگاهند. حتی ممکن است مردان برای پیروزی در بازی هایی که شما باعث و بانی آن می شوید به هر عملی دست بزنند.اما هیچگاه متعهد به شما نخواهند شد. اما او چگونه میتوانید اعتماد او را جلب کنید. هنگامی یک مرد که کوچکترین شک و تردیدی در اعتماد و صداقت شما داشته باشد از تعهدات خود به شما هراس خواهد داشت.

۵) به دنبال تغییر مردان نباشید.

این لازمه یک زن جذاب است که سعی در تغییر اخلاق و ویژگی های شخصیتی طرف مقابل نداشته نباشد،هر گاه یک مرد احساس کند که تعهد به یک دختر و ازدواج با او سبب به وجود آمدن تغییرات عمده و اساسی در سبک زندگی او می شود، سرسختانه‌ برای متعهد شدن از خود مقاومت نشان خواهد داد؛حتی اگر عاشق آن دختر باشد.

۶) برای روابط گذشته تان غصه نخورید.

هیچ کس فردی را که پر از حسرت است دوست ندارد. بنابراین درباره‌ی روابط گذشته تان و چگونگی شکست خوردنتان صحبت نکنید. از نامزد سابق تان و اینکه هیچ کس نیازهایتان را برآورده نمیکند گلایه نکنید. این فقط در برابر مرد مورد مظرتان چهره ای بسیار ناراحت کننده از شما به تصویر میکشد! مردها چنین دختری را دوست ندارند.

۷) دوست داشتن برای جذب مردان مهم است.

یک مرد به دختری نیاز دارد که او را دوست داشته و خود نیز دوست داشتنی باشد. به همان میزان که استقلال فردی به زنان قدرت می‌بخشد به همان میزان نیز نداشتن توانایی شما در سازش ، مردان را دلسرد میکند.بنابراین همان طور که زن جذاب نیاز دارند استقلال فردی خود را به مردان نشان دهند باید مشخص کنند که میل شدیدی به تقسیم عشق خود با مرد زندگی‌ اش دارد. اگر به او علاقه مند باشید ، هر آنچه بخواهید برای شما فراهم است.

مقالات مرتبط  گریه کردن ؛ فوائد و مضرات گریه کردن در زنان و مردان چیست؟

هیچ مردی دوست ندارد احساس کند که دختر مورد علاقه اش به این علت او را برگزیده‌ که او یک تأمین‌ کننده معیشت مناسب، یک شهروند نمونه و یا حتی یک پدر خوب بالقوه است.تمام این مسائل برای مردان اهمیت دارد اما یک مرد زمانی که متوجه می شود یک دختر به این علت او را برگزیده که او بهترین دوست او بوده است بسیار خوشحال می شود.

۸) نگران کاهش هیجان رابطه نباشید.

در ابتدای هر رابطه، عشق و هیجان در بالاترین میزان است و این باعث می شود همیشه دنبال شما باشد. اما رابطه هم مثل هر چیز دیگری پیش میرود و به مرحله ای میرسد که هر دوی شما با هم راحت تر می شوید و این یعنی لازم نیست دیگر هر چند ساعت یکبار به هم زنگ بزنید تا احساس کنید هم را دوست دارید.

۹) همیشه خوش لباس باشید.

همیشه زیبا باشید و حیرت انگیز بمانید. این کار هر مردی را جذب میکند. هیچ مردی نمیتواند در مقابل خانم خوش لباسی که مد و سبک خودش را میشناسد مقاومت کند! آیا میخواهید او را دیوانه ی خودتان کنید؟ باید بدانید چگونه لباس بپوشید.

عاشق کردن مرد

۱۰) قدر خودتان را بدانید.

به خاطر حرف های یک شخص خودتان را کوچک نکنید. بدانید که شما شایسته عشق و دیوانگی بسیار زیاد یک مرد هستید. بدانید که شما بهتر از بیشتر کسانی هستید که سعی میکنند شما را تحقیر کنند. بگذارید او بداند شما قدر خودتان را میدانید و به کمتر از آنچه لیاقت اش را دارید رضایت نمیدهید. شما با اعتماد به نفس و خونسرد و در عین حال انعطاف پذیر و جالب هستید!

۱۱) تمام توجه‌ شما فقط مال مردان نیست.

برای جذب مردان، بگذارید آنها برای شما سخت تلاش کنند. حتی اگر او را خیلی میخواهید، بگذارید برای شما سخت تلاش کند. بیش از حد سعی نکنید مردتان را خشنود کنید، چون در این صورت شما را مسلما برای خودش میداند با او وقت بگذرانید و قبل از اینکه به او ابراز عشق کنید مطمئن شوید او هم دارد به شما علاقمند می شود. دانستن اینکه چگونه توجه یک مرد را به خود جذب می کنید،به نفع تان خواهد بود.

همواره همان شخصیتی داشته باشید که واقعیت شما را نشان میدهد و از بیان آن بیم نداشته باشید.مردان در جستجوی زنانی هستند که خود واقعی را نشان بدهند و بیش از ۸۰ در صد علت های جدایی و طلاق از نظر مردان ، به خاطر این است که زنان شخصیتشان را پس از ازدواج تغییر میدهند و خود واقعی را نشان نمیدهند.

۱۲) استقلال داشتن، یکی از راههای جذب مردان

تکیه شما به گذشته و منتظر مانند باعث می شود از جذب مردان دور شوید . مردان بیزارند از اینکه زنان منتظر میمانند تا مرد آنها تمام امور زندگی آنها را به دست گیرد.نشان دهید با آن که شما از ایده های او استقبال میکنید، بدون او نیز توانایی به انجام کارهای خود را دارید.

۱۳) برای وقتتان ارزش قائل باشید.

این توصیه ای بسیار مهم است. ساعت ها وقتتان را به حرف زدن با او سپری نکنید اینگونه به نظر میرسد هیچ کار دیگری برای انجام دادن ندارید. بگذارید بداند برای وقتتان ارزش قائل هستید و اولویت های دیگری هم دارید و مردان زنانی را دوست دارند که همیشه “در دسترس” نیستند.

۱۴) به خود تان ببالید.

خوب است کمی درباره ی مردانی که به دنبال شما هستند یا اینکه در محل کارتان ترفیع گرفته اید به خودتان ببالید. اگر درباره ی موفقیت هایتان سکوت کنید، استعدادها و نکات مثبت تان یا قابلیت هایتان را به او نشان نداده اید. این واقعا ایده ی بدی است! مردها هرگز دیوانه ی زنی نمی شوند که همیشه ساکت است.

۱۵) سهل الوصول نباشید.

یک احمق هیجانی نباشید. نشان ندهید که عمیقا عاشق او هستید، حتی اگر واقعا این طور است. چون این یک واقعیت شناخته شده است که مردها وقتی متوجه می شوند دختری عمیقا عاشق شان است و به کسی جز او فکر نمیکند، علاقه ی آن دختر را بدیهی می پندارند! با مرد مد نظرتان وقت بگذرانید و وانمود کنید خیلی به او علاقه ندارید، چون مردها عاشق این هستند که چیزی را به دست بیاورند.

مقالات مرتبط  12 نکته مهم و حیاتی در دوران نامزدی + در دوران نامزدی چگونه رفتار کنیم؟

۱۶) قدرت کنار آمدن با او را نشان دهید.

نشان دهید از آن که او بدون حضور شما پیش دوستان خود میرود ، اعتراضی ندارید، کاری نکنید که احساس کند اکنون باید از وقت خود کمال استفاده را ببرد و شما میخواهید او را اسیر کنید.نیازی نیست حتما مثل یک شخصیت مدل، لباس بپوشید یا قدم بردارید. اتفاقا مردان، تعهدشان به زنان بی شیله و پیله کمتر است. اما تا حدودی به ظاهر خود توجه داشته باشید.لباسی به تن کنید که بیانگر بهترین صفات شما و برازنده شما باشد. با اعتماد به نفس حرکت کرده و رفتار کنید.

۱۷) مردها با چشم عاشق می شوند و زنان با گوش

آقایان، خانم هایی را دوست دارند که به زیبایى و سلامت خود بها مى دهند. شما به عنوان یک زن جذاب باید سعى کنید فعالیت هاى جسمانی را افزایش دهید تا بر سلامت و زیبایى طبیعى و خدادادى شما افزوده شود.اگر شما، حس خوبى نسبت به خود نداشته باشید، همسرتان هم نمى تواند حس خوبى نسبت به شما داشته باشد. پس برای جذب مردان باید زیبایى را از درون خود بجویید.

فراموش نکنید که زیبایى یک زن جذاب،از خصلت های دورنش نشات میگیرد. هنگامى که ازشخصیت خود، احساس خوبى داشته باشید،خوب از خودتان مواظبت کرده، عزت نفس را بیشتر مىکنید و شما قطعا این عزت نفس را به دیگران نشان می دهید.

“زنان شاد، خرسند و سرزنده طورتر به راههای جذب مردان می رسند.”

با خودتان عهد داشته باشید که در هر شرایطی که هستید ، فرد قابل احترام و مهمى هستید. اگر عزت نفس ندارید، به احتمال زیاد هیچ مردی هم به شما احترام نمى گذارد.صادق بودن با خود باعث عزت نفس می شود. ممکن است در ابتداى رابطه، ویژگى هاى جسمانى مهمتر باشند؛ اما پس از مدتى، این اهمیت رنگ مى بازد و آن چه مهم و ضرورى است، ویژگى هاى شخصیتى زن است.گله مند بودن و همواره از همه چیز شکایت کردن، مرد را خسته می کند، شور و نشاط زندگى را از او مى گیرد. یکى از راه هاى عشق به مرد ، این است که زن ، دست از شکایت همیشگی بردارد.

۱۸) اسم همسرتان را به بهترین نحو بیان کنید.

فراموش نکنید که اسم یک مرد براى او، شیرین ترین و مهم ترین کلمات است. مردان به قدرى به اسم خود علاقه دارند که مى کوشند به هر قیمت که شده، در خاطره ها بمانند.یکى از راههای جلب محبت و جذب مردان، نام بردن انها به طور احترام آمیز و نام هایی که دوست دارند. بعضى زنان به اشتباه فکر مى کنند از آن جا که با همسر خود صمیمى هستند، لازم نیست اسم او را به احترام صدا بزنند؛ در حالى که باید به خصوص در بین افراد دیگر، اسم همسرتان را به خوبی و زیبا ببرید.

در دین اسلام پیامبر گرامى فرموده اند: یکى از راه هاى جذب محبت افراد، صدا کردن و خواندن آنها به محبوب ترین نام هایى که دوست دارند، است.برای رسیدن به راههای جذب مردان ، آیا حاضرید به طور کامل از مردتان حمایت کنید؟

آقایان در مواقع سختی نیاز به یک پشتیبان دارند. اگر شما زنان برای یک مرد نقش پشتیبان را بازی کنید، برایش خیلی خوشحال کننده است و حس خوبی را به او منتقل می‌کنید. باید در برابر یک مرد بی تفاوت نباشید و از هرگونه کمکی کوتاهی نکنید بلکه حتی باید آغوش خود را برای کمک به او باز کنید و در عین حال از او کمک بخواهید.

۱۹) کوه اعتماد به نفس باشید.

اعتماد به نفس تان را تحت کنترل داشته باشید. اعتماد به نفس کاذب فاجعه به بار می آورد اما برای اینکه یک مرد را به خودتان جذب کنید باید اعتماد به نفس کافی داشته باشید. با سری افراشته قدم بردارید. کفش پاشنه بلند بپوشید و با صدایی رسا و موجز و مختصر صحبت کنید. زبان بدن نقش مهمی در به تصویر کشیدن شخصیت تان دارد.

۲۰) سرسخت بودن را کنار بگذارید

خیلی وقت ها خودتان پیش قدم شوید. اما نباید این کار را همیشه تکرار کنید. برای اینکه او را همیشه مجذوب خودتان نگه دارید، باید علایق او را در نهایت نگه دارید. پس برایش پیام بگذارید و از او بخواهید که در فلان روز همدیگر را ملاقات کنید.

[تعداد: ۳    میانگین: ۵/۵]
عروس ما در اینستاگرام