کیک عروسی

۱۳ مدل کیک عروسی شیک و هر کیلو کیک برای چند نفر است؟

بنر تبلیغاتی سوپر نوین

تبلیغات

کیک عروسی ؛ این که آیا شما هم رویای طراحی و تزئین کیک عروسی متناسب با بودجه خود را می خواهید کیک یک شاهکار حیله ای ایجاد شده برای پذیرایی مراسم عروسی است،در ادامه این مقاله ما به شما میگوییم که یک کیک باید چگونه باشد و چگونه انتخاب کنید و برای مهمانان شما چقدر کیک نیاز است؛ باما در ادامه این مقاله از عروس ما همراه باشید تا با انواع مدل کیک عروسی آشنا شوید.

کیک عروسی

تاریخچه پشت سر کیک عروسی چیست؟

کیک عروسی که امروز به این شکل ایجاد شده استاز سنت قرون وسطی ریشه گرفته است که در آن کیک های با مدل های خیلی شیک و جذاب تا حد ممکن بر روی هم قرار داده میشد و از عروس و داماد خواسته میشد تا کیک را از بالا به پایین برش دهند؛همین که در حال برش کیک هستند نباید کیک بر روی زمین بیفتد که به معنای ازدواج موفق بود.

هر کیلو کیک برای چند نفر است

یک کیک سنتی سه طبقه برای چه منظور است؟

یک کیک عروسی سنتی دارای سه مرحله است و هر سطر کیک عروسی اهمیت خاص خود را دارد. سنت این است که سطوح پایین برای خوردن در مراسم هستند،سطح متوسط ​​برای توزیع پس از جشن و ردیف بالا برای ذخیره ردن به دلیل اینکه شاید به برخی از مهمانان نرسیده باشد؛است.

در ادامه این مقاله میخواهیم چندین مدل شیک و جذاب را به شما نشان دهیم و تا بتوانید الگوی مناسب خودتان را پیدا کنید؛همچنین سوالات خیلی زیادی در مورد سایز کیک می شود که باید بدانید تقریبا یک کیلوگرم کیک برای ۱۰ نفر مناسب است و یعنی هر نفر ۱۰۰ گرم کافیست.

مقالات مرتبط  7 نکته مهم و بی نظیر در خرید اتو موی باکیفیت و مرغوب

۱۳ مدل کیک عروسی شیک 

(برای نمایش بزرگتر تصاویر بر روی آنها کلیک کنید)

[تعداد: ۲    میانگین: ۵/۵]
عروس ما در اینستاگرام