طراحی ناخن زنانه

۱۷ مدل طراحی ناخن زنانه و دخترانه شیک مناسب مهمانی ها ۲۰۱۹

بنر تبلیغاتی سوپر نوین

تبلیغات

طراحی ناخن و مدل ناخن شیک ؛ اگر از داشتن ناخن های ساده و کسل کننده خسته شده اید با ما در این مطلب بهترین مدل طراحی ناخن که مناسب محل کار و مهمانی هستند را به شما معرفی کرده ایم.

این چند مدل طراحی ناخن بیشتر مناسب کسانی است که دوست دارند ناخن های بلندشان را نقش و نگار دهند مناسب است. از آنجایی که این طرح ها ترکیبی از خلاقیت هستند وقتی روی ناخن استفاده شوند و میتوانیم به شما قول دهیم که یک طرح ناخن زیبا و شیک را تجربه میکنید.

طراحی ناخن زنانه و دخترانه

دیزاین ناخن ها یکی از کارهای مورد علاقه برای خانم ها و دختران جوان محسوب می شود از این رو طراحان ناخن مدل دیزاین های متنوعی را معرفی کرده اند که شما می توانید با توجه به میزان مهارت خود از این مدل ها برای طراحی ناخن های کوتاه و بلند برای خود استفاده نمایید.در ادامه تصاویری از انواع مدل های طراحی ناخن را پیش رو خواهید داشت که امیدواریم از مشاهده آن ها نهایت بهره و لذت را ببرید.

مدل ناخن زنانه

۱۷ مدل ناخن دخترانه شیک با رنگ لاک های متنوع

در ادامه این معرفی از بخش آرایش و زیبایی مجله عروس ما میخواهیم ۱۷ مدل ناخن دخترانه شیک با رنگ لاک های متنوع را به شما معرفی کنیم،باما همچنان همراه باشید.

طراحی ناخن فانتزی

طراحی ناخن با لاک مشکی

طراحی ناخن برای مهمانی

طرح جذاب ناخن طلایی

طرح جذاب ناخن

طرح ناخن با لاک صورتی

طرح ناخن با لاک گلبه ای

طرح ناخن جذاب دخترانه

طرح ناخن دخترانه جدید

طرح ناخن مخملی با لاک مشکی

مدل طراحی ناخن جدید

مدل فرنچ ناخن

مدل لاک ناخن

مدل ناخن دخترانه

مدل ناخن دو رنگ دخترانه

مدل ناخن شیک

مدل ناخن

شما میتوانید از این موارد برای طراحی ناخن خودتان استفاده کنید و یک ناخن شیک را برای خود ایجاد کنید و در مهمانی ها بدرخشید؛در ادامه معرفی مدل ها در عروس ما میتوانید از بخش آرایش و زیبایی به تمامی محتوای ما دسترسی پیدا کنین و نمونه ها و مدل های بیشتری را ببنیند.

مقالات مرتبط  لیست کامل لوازم آرایش عروس و داماد + راهنمایی کامل خرید لوازم آرایشی


این مقالات مرتبط را هم بخوانید…

 

[تعداد: 7   میانگین:  5/5]
عروس ما در اینستاگرام