مدل کیف و کفش ست 2019

ست کیف و کفش ؛ ۱۶ مدل کیف و کفش مجلسی ۲۰۱۹ پرطرفدار !!

بنر تبلیغاتی سوپر نوین

تبلیغات

خرید کیف و کفش ؛ همه ما میدانیم پا قلب دوم ما است اهمیت این موضوع به قدری است که سلامت و حفاظت پاها در ارجعیت قرار دارد برای اینکه زندگی سالمی داشته باشیم باید پای سالمی جهت فعالیت های روزمره زندگی داشته باشیم ولی آیا چگونه این میسر می شود با انتخاب یک کفش مناسب و ایده آل می توانید به راحتی از پاهای خود حفاظت کنید در این مطلب از عروس ما نکات مهم خرید کیف و کفش را برای شما میگوییم تا بدانید و انتخاب خوبی داشته باشید.

نکات مهم در خرید کفش مناسب 

خرید کفش مهم ترین وظیفه کفش حفاظت از پا و ممانعت از آسیب رسیدن به آن است ولی متاسفانه بسیاری از کفش ها به پا آسیب میرسانند. کفش نامناسب یکی از علل مهم بسیاری از بیماری های پا است و می تواند موجب بروز بیماری هایی مانند انحراف شست پا، سائیدگی شست پا، میخچه، انگشت چکشی و فرو رفتن ناخن در انگشت شود. کفش جدای از زیبایی باید با دوام و راحت هم باشد. در خرید کفش حتما به جنس کفش و راحتی آن،پاشنه کفش و ساق کفش دقت ویژه داشته باشید تا پای شما در کفش تان اذیت نشود.

نکاتی برای انتخاب کفش مناسب

  1. کفش های نو را که برای اولین بار می خواهید استفاده کنید فقط به مدت ده دقیقه در روز بپوشید تا حالت اصلی و زیبایی اولیه کفش برای مدت زیادی حفظ شود.که این یک مورد پزشکی نیز می باشد و افراد مبتلا به دیابت حتما باید این مورد را رعایت کنند و اجازه ندهند تا خشکی و یا به اصطلاح تازگی اولیه کفش به پای آنها صدمه بزند.
  2. واکس زدن باعث می شود تا کفش شما همیشه نرم و انعطاف پذیر باشد پس به طور مرتب کفشهایتان را واکس زده و تمیز نگهدارید.
  3. کفشی را که تازه خریداری کرده اید به مدت ده دقیقه در روی فرش بپوشید و قدم بزنید و کاملا مطمئن شوید که کفش از لحاظ اندازه و قالب متناسب با پای شما است در غیر این صورت به فروشگاه مورد نظر مراجعه کنید و کفش خود را تعویض کنید.
  4. حتما لزومی ندارد که شما همیشه شماره مثلا ۳۸ بپوشید، ممکن است با مرور زمان و تحت مواردی مثل افزایش سن، افزایش وزن، کاهش وزن و … شماره پای شما کمی بزرگتر و یا کوچتر شده یاشد دقت کنید!!!.
  5. از پوشیدن کفش های تنگ جدا خودداری فرمایید زیرا زمانی که ” پا ” تحت فشار بوده و ناراحت باشد سیستم عصبی مختل شده و قدرت تفکر و تصمیم گیری در حد بسیار پایینی کاهش می یابد.
  6. در بسیاری از موارد پاهای چپ و راست به اندازه دو یا سه میلیمتر از همدیگر اختلاف دارند پس در هنگام خرید کفش، انتخاب خود رابر اساس اندازه پای بزرگتر انجام دهید.
مقالات مرتبط  خرید لوازم آرایشی ؛ نکات مهم در خرید لوازم آرایشی عروس که باید بدانید!

۱۶ مدل کیف و کفش ست 

برایتان ۱۶ مدل از بهترین ست کیف و کفش که جز پرفروش ترین های برندهای معتبر در دنیا هستند آورده ایم،که در ادامه که آنها را می بینید.

مدل کیف و کفش لاکچری

مدل کیف و کفش شیک

مدل کیف و کفش ست

مدل ست کیف و کفش گوچی

کیف و کفش

کیف و کفش مجلسی

کیف و کفش لویی ویتون

ست کیف و کفش گوچی

ست کیف و کفش لاکچری

ست کیف و کفش

کیف کفش ست

کیف و کفش چرم

کیف و کفش ست

کیف و کفش گوچی

ست کیف و کفش گوجی

ست کیف کفش

این ها بخشی از مدل های معروف و پرفروش بازار بودند که شما میتوانید از این مدل ها برای خودتان انتخاب کنید که بیشتر این ست ها برای مجالس هستند که جز انتخاب های بانوان ایرانی و زنان سلبریتی می باشد.امیدوارم از معرفی این مدل ها لذت ببرید.

[تعداد: ۵    میانگین: ۵/۵]
عروس ما در اینستاگرام